coinex
otetmarket
خرید بلیط هواپیما

گلکسی اس 7 سامسونگ در جا لیوانی ماشین دختر جوانی آتش گرفت!

گلکسی اس 7 سامسونگطبق اخبار به دست رسیده یک گوشی گلکسی اس 7 سامسونگ در جا لیوانی ماشین یک دختر جوان دانشجو بدون اینکه به شارژر متصل باشد خود به خود آتش گرفته است. در ادامه با تکرا همراه باشید.

یک دانشجوی 27 ساله دانشگاه الد دومینیون (Old Dominion) آمریکا به نام شانیک لمب (Shaunique Lamb) گزارشی مبنی بر این که گوشی گلکسی اس 7 سامسونگ او، باعث ترس و اذیت او شده، منتشر کرده است می‌پرسید چگونه؟! این گوشی در حالی که در جا لیوانی ماشین او قرار داشت، آتش گرفت! نکته ای که باعث ترس می‌شود و این مسئله را جدی‌تر می‌کند این است که هنگامی که گوشی آتش گرفت، این دختر 27 ساله در حال رانندگی بود و با وجود روشن بودن ماشین این آتش سوزی کوچک می توانست به یک فاجعه بزرگ تبدیل شود. لمب همچنین ادعا می کند که گلکسی اس 7 او به شارژر وصل نبوده و تنها به بلوتوث ماشین متصل شده بود تا بتواند در ماشین به موسیقی گوش دهد.

این مسئله در روز بیست و سوم فوریه (پنجم اسفند ماه) اتفاق افتاد و خوشبختانه این دختر جوان توانست سریعا ماشین را در کنار جاده پارک کند تا آتش و دود از بین برود و از اتفاق وحشتناکی که ممکن بود برای او بیفتد جلوگیری کرد. چیزی که بیش از همه او را ترساند فکر به این بود که او همیشه این گوشی را در دستش نگه می داشته است و اگر گوشی در دستانش آتش می‌گرفت صدمات غیر قابل جبرانی به او می زد. با این که لمب توانسته بود از صدمات جانی جلوگیری کند اما خسارات مالی این اتفاق غیر قابل اجتناب بود. این دختر گوشی سوخته را به فروشگاهی که آن را خریداری کرده بود (فروشگاه اسپرینت) برد. افراد حاضر در فروشگاه به او گفتند با این که این گوشی دارای بیمه آسورین (Asurion) است اما باز هم باید مبلغ 200 دلار را به عنوان مالیات بپردازد.

لمب در ادامه  می‌گوید که با کمپانی سامسونگ تماس برقرار کرده و برای سازندگان این گوشی متاسف است که مسئله به این مهمی را نادیده می‌گیرند. البته سامسونگ نیز پیامی منتشر کرده و در آن گفته که باید گوشی را بررسی کنند تا علت این اتفاق را بیابند. سامسونگ هنوز منتظر دریافت گوشی سوخته لمب است.

پیامی که سامسونگ منتشر کرده است از این قرار است:” بیش از 10 میلیون گوشی سامسونگ گلکسی اس 7 در دستان کاربران آمریکایی ما قرار دارد و ما به کیفیت و امنیت گوشی هایمان مطمئن هستیم. ما در حال بررسی اتفاقی هستیم که برای خانم لمب پیش آمد و به زودی خواهیم فهمید که مشکل از کجا بوده است. تا زمانی که نتوانیم خود گوشی را دقیق بررسی و آزمایش کنیم، نمی توانیم دلیل این حادثه را بفهمیم چرا که تلفن های همراه دستگاه های پیچیده ای هستند و قطعات و فاکتور های زیادی وجود دارند که می توانند باعث این اختلالات شوند.” حال باید منتظر انتشار خبرهای بیشتر درباره گوشی آتش گرفته گلکسی اس 7 سامسونگ باشیم.

.

منبع: Phonearena

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر