آرون گروپس


خرید گوشی موبایل از کالاتیک
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

سیم کارت سامان تل به زودی وارد بازار می‌شود

سیم کارت‌های سامان تل به عنوان یک اپراتور مجازی با قابلیت خدمات پایه و خدمات مالی و بانکی به زودی از 29 اسفند ماه روانه بازار خواهند شد.
در این روزهای پایانی سال 95، شاهد شنیدن اخباری در رابطه با شرکت‌های اپراتور مجازی و دریافت مجوز از سازمان ارتباطات کشورمان هستیم. یکی از این شرکت‌های جدید سامان تل نام دارد که در سال 1934 وارد این بازار جدید شد اما در اواخر بهمن ماه سال جاری توانسته است تا از سازمان مقررات و ارتباطات رادیویی جمهوری اسلامی ایران، پروانه و مجوز دریافت کند. در ادامه با تکرا همراه باشید تا به فعالیت سامان تل به عنوان یک اپراتور مجازی همچون شاتل موبایل، نگاهی داشته باشیم.

همانطور که قبلا برایتان گفتیم، شاتل موبایل به عنوان زیر مجموعه‌ای از شرکت شاتل، یک اپراتور مجازی دارای مجوز است که قرار است خدمات نسل جدید از جمله تماس، پیامک، اینترنت نسل سوم، چهارم و 4.5G را در اختیار کاربران خود قرار دهد اما شاتل موبایل تنها نیست و یک رقیب سرسخت با نام سامان تل دارد که در حوزه پولی و بانکی نیز از قابلیت‌هایی ویژه برخوردار است.

آبان تتر

شرکت کیش سل پارس با نام تجاری سامان تل به عنوان اولین اپراتور از نسل جدید اپراتورهای موبایل در ایران (MVNO)  در بهمن سال 1394 موفق به اخذ موافقت اصولی و در شهریور ماه 1395 اولین پروانه اپراتور MVNO را از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دریافت نمود. در واقع این شرکت سریع‌تر از شاتل موبایل وارد بازار اپراتورهای مجازی در ایران شده است و همچنین یک سری ویژگی خاص نیز دارد.

سیم کارت‌های سامان تل به عنوان یک اپراتور مجازی با قابلیت خدمات پایه و خدمات مالی و بانکی به زودی از 29 اسفند ماه روانه بازار خواهند شد.

سامان تل حالا با اخذ مجوزهای لازم از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی فعالیت خود را با هدف ارائه خدمات تلفن موبایل و خدمات ارزش افزوده در حوزه های بانکی، مخابراتی، ارتباطات ماشین به ماشین (M2M)، اینترنت اشیاء، سازمانی، سرویس ها و خدمات آغاز نموده است و قرار است با فروش سیم کارت‌های خود از 29 اسفند ماه به مناسبت روز مادر به طور رسمی آغاز به فعالیت بکند.

مهمترین نقطه تمایز سیم کارت سامان تل با دیگر سیم کارت‌های شبکه اصلی و مجازی کشورمان، موضوع امکان دسترسی به سرویس‌های بانکی و خدمات پرداخت الکترونیک است و جالب است بدانید که سیم کارت سامان تل برای اولین بار در ایران از خدمات NFC پشتیبانی خواهد کرد و به همین ترتیب با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری در موبایل هوشمندتان می‌توانید گوشی را به پایانه پرداخت نزدیک کنید و پرداخت‌های خود را انجام دهید. همچنین از این ویژگی کاربردی در مترو، اتوبوس و … می‌توان استفاده کرد.

علاقه مندان به خرید و دریافت سیم کارت اپراتور مجازی سامان تل می‌توانند با مراجعه به سایت این شرکت اقدام به خریداری سیم کارت دائمی با قیمت 156 و سیم کارت دائمی با قیمت 24 هزار تومان و با پیش شماره 099999 بکنند. قابل ذکر است که تعرفه خدمات پایه این سیم کارت‌ها همچون تعرفه تماس و پیامک همچون دیگر اپراتورهای تلفن همراه است و سیم کارت‌های سامان تل در سراسر میهن پهناورمان قابل استفاده خواهد بود.

گفتنی است که اپراتورهای مجازی، نسل جدیدی از اپراتورها در سراسر دنیا برای آزادی بیشتر در دسترسی به شماره‌ها و امکانات با قیمت معقول هستند که حالا به لطف دو شرکت شاتل موبایل و سامان تل در ایران راه اندازی شده است و در سال 96 به صورت عمومی، استفاده از آن را شاهد خواهیم بود.

آنچه که ما در سایت تکرا نسبت به خدمات و نام این شرکت دریافتیم، باید بگوییم که احتمالا اپراتور مجازی سامان تل مربوط به گروه بانکی سامان می‌شود که در این صورت شاهده ورود اولین شرکت پولی و بانکی ایران به سیستم اپراتور مجازی یا MVNO در ایران هستیم.

نظر شما در مورد سامان تل چیست؟ آیا قیمت سیم کارت و تعرفه‌های آن معقول است؟

.

تهیه و گردآوری: تکرا

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (1 نظر)

    با سلام،
    به نظر اگر از نظر قیمتی ارزان تر از سایر اپراتورهای اصلی نباشد، نمی تواند موفق عمل نماید.

    پاسخ