قیمت شیائومی می ۶ و شیائومی می ۶ پلاس فاش شد؛ ارزان ترین پرچمدار ۲۰۱۷

هم‌اکنون لیست قیمت شیائومی می ۶ و شیائومی می ۶ پلاس منتشر شده است و اینگونه که این لیست نشان می‌دهد، احتمالا شیائومی می ۶ ارزان ترین پرچمدار ۲۰۱۷ خواهد بود! جهت بررسی بیشتر این موضوع با تکرا همراه باشید.

امسال سال رقابت بی‌سابقه پرچمداران شگفت انگیز کمپانی‌های بزرگ در زمینه‌های مختلفی از جمله نمایشگرهای بزرگ، سخت افزارهای قدرتمند، طراحی‌های درجه یک و بسیاری از چیزهای دیگر است. گوشی شیائومی می ۶ پرچمداری است که با گوشی گلکسی اس ۸ سامسونگ به عنوان دو دستگاهی که از تراشه اسنپدراگون ۸۳۵ بهره می‌برند، شاخ به شاخ خواهد شد. شایعه شده است که می ۶، ماه آینده و پس از انتشار گلکسی اس ۸ در روز ۲۹ مارس (نهم فروردین)، منتشر خواهد شد.

خوشبختانه پیش از زمان انتشار شیائومی می ۶، قیمت این گوشی مشخص شد و اکنون می‌توانید ببینید که هر مدل از این گوشی حدودا چقدر برایتان هزینه خواهد داشت. لیست قیمت‌های فاش علاوه بر قیمت شیائومی می ۶ ، قیمت شیائومی می ۶ پلاس (که احتملا مدل بزرگ تر ۵.۷ اینچی است) را نیز برایمان نمایان می‌کند.

در این گزارش می‌بینیم که این گوشی با ۳ مدل حافظه متفاوت لیست شده است. مدل اول شیائومی می ۶ شامل ۴ گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی است که احتمالا با قیمت ۲۹۰ دلار عرضه خواهد شد. مدل دیگری هم با رم ۴ گیگابایتی و حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی وجود دارد که با قیمت ۳۳۳ دلار در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و در نهایت نسخه سطح بالای می ۶ وجود دارد که از ۶ گیابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی برخوردار است و حدودا ۳۹۱ دلار قیمت گذاری شده است.

شیائومی می 6

از طرف دیگر، قیمت شیائومی می ۶ پلاس هم که در سه مدل وجود دارد، به این شرح است: مدل اول دارای ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی است و ۳۷۷ دلار قیمت دارد. مدل دوم این پرچمدار ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی داشته و با قیمت ۴۳۵ دلار در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و در نهایت بهترین نسخه شیائومی می ۶ پلاس با رم ۸ گیگابایتی و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی وجود دارد که با قیمت تنها ۵۰۷ دلار عرضه خواهد شد.

البته نمی‌توانیم این لیست را تایید کنیم و بگوییم قیمت‌ها دقیقا همین‌هایی خواهند بود که در این لیست گفته شده است؛ اما اگر این لیست درست باشد، شیائومی می ۶ ارزان ترین پرچمدار ۲۰۱۷ شمرده خواهد شد که با وجود قیمت ارزان، دارای مشخصات درجه یکی مانند تراشه اسنپدراگون ۸۳۵ و دوربین دوگانه است.

البته لازم به ذکر است، هنوز مطمئن نیستیم که مدل‌های ابتدایی این گوشی دارای تراشه اسنپدراگون ۸۳۵ هستند یا به اسنپدراگون ۸۲۱ مجهز خواهند شد. همچنین شایعات دیگری هم وجود دارد که می‌گوید پرچمدار شیائومی در رنگ‌های غیر معمولی چون قرمز هم منتشر خواهند شد که البته هنوز نمی‌دانیم حقیقت دارد یا خیر! به نظر می‌رسد که انتظار کشیدن برای معرفی گلکسی اس ۸ و شیائومی می ۶ بی‌فایده نیست و ارزش انتظار کشیدن را دارد!

.

اخبار موبایل را با تکراتو دنبال کنید.

منبع: Gizmochina

 ارسال نظر