نسخه جدید لانچر اپکس برای اندروید در ماه می منتشر خواهد شد

لانچر اپکس
کاربران اندروید، شاید همواره به دنبال یک لانچر کامل و زیبا بوده‌اند تا رابط کاربری دستگاه خود را بیش از پیش زیباتر کنند؛ اما تاکنون لانچری که از هر جنبه کامل باشد در اختیار کاربران قرار نگرفته و یا دوام زیادی نداشته است. به تازگی اخباری مبنی بر انتشار لانچر اپکس در ماه می منتشر شده است. لانچری که قبلا نیز در میان کاربران اندروید به شدت محبوب شده بود، اما طولی نکشید که طرفداران خودرا از دست داد. در ادامه با تکرا همراه باشید تا بیشتر این موضوع را بررسی کنیم.

اگر دارای یک گوشی هوشمند اندرویدی هستید و تاکنون قصد نصب یک لانچر روی دستگاه خود داشته‌اید، قطعا متوجه شده اید که انتخاب‌های خیلی زیاد و محبوبی در گوگل پلی استور نخواهید داشت. در حال حاضر در گوگل پلی استور می‌توانید لانچر هایی مانند Nova Launcher یا Action Launcher 3 را دریافت کنید، اگر چه لانچر های دیگری نیز مانند Arrow Launcher و ADW Launcher 2 وجود دارند که شاید ارزش امتحان کردن را داشته باشند.

لانچر اپکس (Apex Launcher) در گذشته برای مدتی به عنوان پر دانلودترین لانچر اندروید در گوگل پلی استور شناخته شد؛ اما از آنجایی که از سال 2015 این لانچر دیگر به روزرسانی نشد، بسیاری از مخاطبان خود را از دست داد و کاربران لانچر اپکس به لانچر های دیگر روی آوردند.

حال به نظر می‌رسد که لانچر اپکس از یک تیم توسعه و پشتیبانی جدید برخوردار شده است که قصد این را دارند تا بار دیگر این لانچر را به دوران اوجش بازگردانند و در جایگاه اول قرار دهند.

بر طبق اخبار، نسخه جدید و بهبود یافته لانچر اپکس در ماه می در گوگل پلی استور منتشر خواهد شد و کاربران قادر به دانلود و استفاده از آن خواهند بود. گفته می‌شود که این لانچر با دریافت به روزرسانی جدید خود بهبود یافته و قابلیت‌های جدیدی نیز دریافت خواهد کرد.

می‌توان گفت که مهم‌ترین پیشرفت و بهبودی که به لانچر اپکس اضافه شده، پشتیبانی از اندروید 7.0 نوقا خواهد بود، اما توسعه دهندگان ادعا دارند که پس از انتشار نسخه جدید این لانچر در گوگل پلی استور، کاربران شاهد دیگر قابلیت‌های جدید و چشمگیری از آن خواهند بود که همه را شگفت زده خواهد کرد.

.

منبع: PhoneArenaارسال نظر