coinex
otetmarket
خرید بلیط هواپیما

12 روش تغییر در میز کار برای افزایش تمرکز و بهره وری [اینفوگرافیک]

12 روش تغییر در میز کار برای افزایش تمرکز و بهره وری [اینفوگرافیک]

نشستن جلوی یک میز کار در تمام روز، می‌تواند خسته کننده باشد. با این حال، اگر فضای کارتان را به درستی تنظیم کنید، دلیلی برای خستگی وجود ندارد. در واقع، چند تغییر جزئی می‌تواند تغییرات عمده‌ای در به حد اکثر رساندن عملکرد و بهره وری شما بوجود بیاورد.

برای شروع، یک گیاه خوب به محیط اضافه کنید. تحقیقات نشان می‌دهد که قرار گرفتن در معرض رنگ سبز، بهره وری شما را افزایش می‌دهد. استفاده از نور نیز موثر است. اگر نور بیشتری در محیط اطرافتان وجود داشته باشد، دقیق‌تر خواهید شد؛ پس یک  لامپ یا چراغ کوچک خریداری کنید که بتوانید آن را روی میز کارتان قرار دهید و در ابتدای روز که می‌خواهید کارتان را شروع کنید، آن را روشن کنید.

جویدن آدامس، هدفون‌های صدا گیر و استرس بال نیز ابزارهای خوبی هستند. گفته شده که جویدن آدامس سبب تقویت تمرکز می‌شود، و اسباب بازی‌های مرتبط به از بین بردن استرس در لحظاتی که تحت فشار  و اضطراب هستید کمک می‌کند. جلوگیری از صداها در زمان شلوغی نیز یکی دیگر از راه‌های تقویت بهره وری است.

برای اینکه بدانید چگونه فضای کار خود را بهتر کنید و بهره وری خود را بهبود ببخشید، با تکرا همراه باشید و اینفوگرافیک زیر را بخوانید.

12 روش تغییر در میز کار برای افزایش تمرکز و بهره وری [اینفوگرافیک]

.

منابع: entrepreneur و businessbacker

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (1 نظر)

    خیلی مفید بود
    مخصوصا برای من که عاشق نعناع هستم 🙂

    پاسخ