میتوانید وارد حساب کاربری خود شوید

بهترین اپلیکیشن های پولی آی او اس که در حال حاضر به صورت رایگان در دسترس هستند

دسته بندی: اپل , موبایل
 • بهترین اپلیکیشن های پولی آی او اس که در حال حاضر به صورت رایگان در دسترس هستنداپلیکیشن های پولی ای او اس هواداران زیادی دارند؛ اما از آنجاییکه برای دریافت آنها باید مبلغی را پرداخت کنید، علاوه بر اینکه امکان خرید از اپ استور برای کشورهایی مثل ما دشوار است؛ پس می توان از این فرصت استفاده کرد. توسعه دهندگان شخص ثالث، گاهی اوقات بهترین اپلیکیشن های پولی آی او اس خود را به صورت رایگان در اپ استور منتشر می کنند. پیشنهاد می کنیم که هرچه سریع تر این اپلیکیشن ها را دریافت کنید. در ادامه مجموعه ای از بهترین اپلیکیشن های پولی آی او اس را مشاهده می کنید.

  البته فراموش نکنید که بهترین اپلیکیشن های پولی آی او اس که در این لیست وجود دارند، تنها برای مدت زمان محدودی به صورت رایگان در دسترس هستند؛ بنابراین اگر به وب سایت مراجعه کرده و قیمت اپلیکیشن را در کنار آن مشاهده کردید، باید بدانیکه فرصت را از دست داده اید. در ادامه با تکراتو همراه شوید:

  لیست بهترین اپلیکیشن های پولی آی او اس

  Orca Puzzles

  Orca Puzzles

  یکی از بهترین اپلیکیشن های پولی آی او اس که در این لیست وجود دارد، مجموعه فوق العاده ای از پازل ها را جمع آوری کرده که تصاویر نفس گیری از وال قاتل را نشان می دهد. (لینک دانلود)

  Type Nine Keyboard

  Type Nine Keyboard

  تایپ ناین، اولین کیوبردی است که چیدمان صفحه کلید را با کشیدن روی صفحه نمایش (Swiping) ترکیب کرده است. تایپ کردن به کمک کشیدن انگشت یک تجربه عالی را ایجاد می کند. به محض اینکه مدل خود را انتخاب کنید، تایپ کردن از هر زمان دیگری آسان تر می شود. (لینک دانلود)

  Student Planner

  Student Planner

  این اپلیکیشن برای دانش آموزان و دانشجویان مدرن امروزی فوق العاده است. این برنامه با قابلیت های قدرتمند برای برنامه ریزی های آسان و سریع طراحی شده است. (لینک دانلود)

  Life Hacks

  Life Hacks

  اپلیکیشن لایف هک می تواند هزاران ترفند و توصیه مختلف را در امور مربوط به خانه و کار به شما ارائه دهد. به کمک این برنامه می توانید بهره وری خود را افزایش دهید و از ایده های آن بهره مند شوید. (لینک دانلود)

  ListBox

  ListBox

  بزرگترین ویژگی این اپلیکیشن هشدار دهند و یادآور این است که تا زمانیه مطمئن نشود هشدار را دریافت کرده اید، دست از سر شما برنمی دارد؛ و زمانی که هشدار را دریافت کردید، پیشنهادهایی را برای انجام دادن کار مورد نظر به شما ارائه می کند. (لینک دانلود)

  Voice4u AAC

  Voice4u AAC

  این اپلیکیشن یک برنامه برقراری ارتباط بر مبنای عکس است و برای کسانی که با چالش حرف زدن روبرو هستند، کاربرد دارد. این یک ابزار با قابلیت شخصی سازی بوده که استفاده از آن بسیار آسان است. (لینک دانلود)

  .

  منبع: digitaltrends

  مطالب مشابه


  مطالب پیشنهادی از سراسر وب

  نظر خود را در مورد این پست ارسال فرمایید.