کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

برتری سه فناور و شش شرکت در جشنواره زیست ایران

 

برتری 3 فناور و 6 شرکت در جشنواره زیست ایران

آرون گروپس

جشنواره زیست فناوری ایران برگزار شد و دبیر اجرایی این جشنواره درباره نتایج ارزیابی این دوره از جشنواره سخن گفت. به گفته این دبیر اجرایی و براساس داوری‌های انجام شده، 3 فناور و 6 شرکت توانستند جایزه زیست ایران را از آن خود نمایند. جشنواره زیست ایران از 27 شهریور ماه در محل مصلای امام خمینی (ره) آغاز شد و تا امروز 29 شهریور ماه ادامه داشت.

حوزه‌های تخصصی مورد ارزیابی در جشنواره زیست ایران

به گفته جعفر محمدیان، برترین‌ طرح‌های چهارمین نمایشگاه زیست فناوری ایران، در 3 حوزه تخصصی پزشکی، کشاورزی و صنعتی (محیط زیست و تجهیزات) مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند.

تعداد طرح‌های ارسالی به جشنواره زیست فناوری

جعفر محمدیان در مورد تعداد طرح‌ های ارسالی برای نمایشگاه سخن گفت و ادامه داد که در این دوره از نمایشگاه زیست ایران، 152 طرح در سامانه جشنواره ثبت شده است که از این تعداد، 62 مورد از طرح‌ها شامل مستندات نبودند و از همان ابتدا حذف شدند. وی اظهار نمود که در این دوره از نمایشگاه، طرح‌های 90 شرکت فناور و مرکز رشد پذیرش شده و مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفتند.

نتایج ارزیابی جشنواره زیست ایران

محمدیان به نتایج ارزیابی جشنواره زیست ایران اشاره کرد و اعلام نمود که در این دوره از جشنواره هیچ مرکز رشدی نتوانسته است به عنوان مرکز برتر انتخاب شود. به گفته دبیر اجرایی جشنواره زیست ایران، ارزیابی‌های این جشنواره توسط 7 گروه داوری انجام شده است که 3 فناور و 6 شرکت عنوان برگزیدگان این جشنواره را به دست آورده‌اند. این 9 شرکت و فناور، توانستند جایزه زیست ایران را از آن خود کنند.

جوایز  جشنواره زیست فناوری

به گفته جعفر محمدیان، برندگان این جشنواره، علاوه بر اینکه از تسهیلات 4 میلیارد تومانی سود خواهند برد، از صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر نیز، حمایتی به مبلغ پانصد میلیون تومان نیز دریافت خواهند کرد.

.

منبع: isna

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر