قیمت گوشی گوگل پیکسل 2 به بیرون درز کرد

قیمت گوشی گوگل پیکسل 2 به بیرون درز کرد
قیمت گوشی گوگل پیکسل 2 (Google Pixel 2) مشخص شد. این دستگاه در رنگ‌های سفید، مشکی و آبی در اواخر سال جاری راهی بازارهای جهانی می‌شود.

قیمت گوشی گوگل پیکسل 2 برای مدل پایه آن حدود 650 دلار اعلام شده است. این اطلاعات از وب سایت Droid Life به بیرون درز کرده است. گوگل همانند سال گذشته که برای نسخه‌های رنگی مختلف گوگل پیکسل و گوگل پیکسل ایکس ال نام‌های مختلفی گذاشته بود، برای گوگل پیکسل 2 و گوگل پیکسل 2 ایکس ال نیز همان روال سابق را در پیش گرفته است.

به عنوان مثال گوگل نسخه آبی رنگ گوگل پیکسل 2 را کیندا بلو (Kinda Blue) نام‌گذاری کرده و این در حالیست که نسخه آبی رنگ گوگل پیکسل مدل سال گذشته، ریلی بلو (Really Blue) نامیده می‌شود. در حال حاضر نامی برای نسخه‌های سفید و مشکی رنگ گوشی پیکسل 2 گوگل عنوان نشده است –حداقل در حال حاضر ما در این مورد اطلاعی نداریم- بنابراین هنوز روشن نیست که گوگل آیا برای این دو نسخه نام جدایی انتخاب می‌کند یا خیر!

همان طور که در بالا نیز ذکر شد، قیمت گوشی گوگل پیکسل 2 حدود 650 دلار خواهد بود. البته این قیمت مدل پایه آن است که با 64 گیگابایت حافظه داخلی عرضه می‌شود. نسخه پایه گوگل پیکسل اصلی سال گذشته با 32 گیگابایت حافظه داخلی به بازار عرضه شد و به نظر می‌رسد که گوگل برای راضی نگه داشتن مشتریان خود، مدل پایه نسل دوم از این گوشی را با دوبرابر فضای ذخیره سازی بیشتر در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

برای گوگل پیکسل 2 نسخه‌های سطح بالاتری نیز وجود خواهد داشت. گفته می شود که قیمت گوگل پیکسل 2 در نسخه‌ای که با 128 گیگابایت حافظه داخلی خودنمایی می‌کند، چیزی در حدود 750 دلار خواهد بود. گوشی های جدید گوگل به صورت اقساط 24 ماهه نیز در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت.

در نظر داشته باشید رندرهایی که در این خبر از گوشی گوگل پیکسل 2 ارائه شده است، به طور مستقیم توسط گوگل تایید نشده، اما ظاهر و جزئیات به کار رفته در آنها با تصاویر و شایعاتی که از قبل درباره آنها منتشر شده بود، تطابق دارد.

شرکت گوگل قصد دارد تا در چهارم اکتبر (12 مهرماه) از گوشی‌های گوگل پیکسل 2 و گوگل پیکسل 2 ایکس ال رونمایی کند. البته انتظار می‌رود که در این مراسم رونمایی، در کنار نسل دوم از گوشی‌های گوگل پیکسل، گوگل هوم مینی (Google Home Mini) و هدست جدید دی‌دریم ویوو (Daydream View) نیز معرفی شوند.

.

منبع: androidheadlinesارسال نظر