کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

افزایش شدید قیمت کیا سورنتو 2017 بعد از بسته شدن سایت ثبت سفارش واردات خودرو

فزایش شدید قیمت کیا سورنتو 2017 بعد از بسته شدن سایت ثبت سفارش واردات خودرو

در بررسی قیمت انواع خودروهای وارداتی مشاهده می‌شود که بعد از بسته شدن سایت ثبت سفارش واردات خودرو، قیمت کیا سورنتو 2017 در مقایسه با قیمت سایر خودروهای وارداتی افزایش چشمگیری داشته است.

آرون گروپس

در ابتدای تابستان قیمت این خودرو به صورت صعودی افزایش یافت و هنوز هم در حال افزایش است. قیمت کیا سورنتو 2017 از حدود 240 میلیون تومان در مدل فول توانسته است در این روزها به 290 میلیون تومان برسد.

مشخصات کیا سورنتو 2017

این خودرو در زیر کاپوت خود یک پیشرانه‌ چهارسیلندر 2.4 لیتری‌ GDI‌ (تزریق سوخت به داخل سیلندر به صورت مستقیم) همراه با 185 اسب‌بخار و حداکثر گشتاور 240 نیوتن‌متر دارد که همین ویژگی آن را قادر می‌سازد تا بتواند سرعت خود را در مدت‌ زمان 10.2 ثانیه، از صفر به صدکیلومتر در ساعت برساند.

حداکثر سرعت این خودرو، 189 کیلومتر در ساعت است و مصرف سوخت ترکیبی آن نیز حدود 10 لیتر است. قیمت کیا سورنتو 2017 با موتور 2.4 لیتری در کشور امارات، چیزی حدود 87 هزار تا 105 هزار درهم اعلام شده است.

برخی امکانات کیا سورنتو 2017

از دیگر ویژگی‌ها و امکانات مهم این خودرو می‌توان به صندلی‌های آن که مجهز به گرمکن است، اشاره نمود. کیا سورنتو همچنین از سیستم هشدار از برخورد بهره می‌برد و دارای سیستم کنترل 360 درجه‌ی اطراف خودرو و ترمز پارک الکترونیکی است. 53 درصد از بدنه‌ی این خودرو از جنس فولاد است و در تولید روکش صندلی‌های آن از چرم‌ Nappa‌  استفاده شده است.

.

منبع: iranjib

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر