بهترین خودروهای شاسی بلند ۲۰۱۸ که ارزش انتظار را دارند

بهترین خودروهای شاسی بلند 2018 که ارزش انتظار را دارند

خودروهای شاسی بلند یا SUV با توجه به قابلیت‌ها و جذابیت‌های ظاهری، چند سالی است که مورد توجه بسیاری از خریداران قرار گرفته اند. در ادامه به معرفی ۱۰ نمونه از بهترین خودروهای شاسی بلند ۲۰۱۸ میلادی خواهیم پرداخت.

برای سال ۲۰۱۷ میلادی تعداد زیادی از خودروهای شاسی بلندی که در بازار موجود بودند، مورد بازنگری در طراحی قرار گرفتند. برای سال ۲۰۱۸ میلادی نیز با توجه به نمونه های به نمایش درآمده در نمایشگاه های خودرو، تعداد زیادی از آنها با تغییر روبرو شده و تعدادی مدل جدید نیز قرار است به بازارهای جهانی عرضه گردند.

 

 

بهترین خودروهای شاسی بلند ۲۰۱۸

اگر شما نیز قصد خرید خودرویی جدید در کلاس بدنه شاسی بلند دارید، گزینه هایی متنوع در کلاس ها و سایزهای مختلف برای سال ۲۰۱۸ میلادی پیش روی شما قرار دارند. در این نوشته به معرفی ۱۰ نمونه از بهترین خودروهای شاسی بلند ۲۰۱۸ در کلاس‌های بدنه سایز فوق کوچک (Sub Compact SUV) ، کوچک (Compact SUV)، متوسط (Mid Size SUV) و سایز بزرگ (Full Size SUV) خواهیم پرداخت. این ماشین ها عبارتند از:

  • آلفارومئو استلویو (Alfa Romeo Stelvio)
  • آئودی Q5
  • ب ام و X3
  • بیوک انکلیو (Buick Enclave)
  • شورولت تراورس (Chevrolet Traverse)
  • فورد اکو اسپرت (Ford Eco Sport)
  • هیوندای کونا (Hyundai Kona)
  • رنج روور ولار (Range Rover Velar)
  • لینکلن نویگیتور (Lincoln Navigator)
  • ولوو XC60

آلفارومئو استلویو (Alfa Romeo Stelvio)

آلفارومئو استلویو یک نمونه در کلاس بدنه خودروهای شاسی بلند سایز کوچک لوکس (Luxury Compact SUV) است که توسط شرکت ایتالیایی معتبر و مشهور آلفارومئو به مجموعه خودروهای شاسی بلند سال ۲۰۱۸ میلادی این برند مطرح اضافه خواهد شد. آلفارومئو استلویو مانند سایر نمونه های موجود در این کلاس از بدنه قصد دارد تا با ارائه قدرت و کارایی بالا، خود را از بقیه رقبا متمایز نماید. بر اساس تجربیات منتقدینی که موفق به آرمایش این خودرو و مدل پرقدرت و گرانقیت آن، آلفارومئو استلویو Quadrifogilio شده اند، شتاب و هندلیگ این خودرو همانطور که از خودروهای تولیدی این شرکت انتظار می رفت بوده و این ماشین، یک نمونه بسیار سریع و در کنترل راننده خواهد بود.

بهترین خودروهای شاسی بلند سال 2018 میلادی : آلفارومئو استلویوو

طراحی خارجی و بدنه زیبا و کابین لوکس و مجهز نیز در کنار عملکرد و قابلیت های دینامیکی بالا نیز از سایر نکاتی است که آلفارومئو استلویو را به یکی از جذاب ترین و بهترین ماشین های شاسی بلند سال ۲۰۱۸ تبدیل می کند. این خودرو در آینده نزدیک (نیمه اول سال ۲۰۱۸) و با قیمت پایه ای در حدود ۴۲.۰۰۰ دلار (معادل ۱۶۸ میلیون تومان با احتساب دلار ۴.۰۰۰ تومانی در زمان نگارش) در دسترس علاقنمدان خودروهای شاسی بلند قرار خواهد گرفت.

آئودی Q5

آئودی Q5 برای سال ۲۰۱۸ میلادی دچار پوست اندازی کامل شده و با ظاهر و امکاناتی جدید، یکی از بهترین خودروهای شاسی بلند ۲۰۱۸ در گونه سایز کوچک لوکس خواهد بود. نسل جدید این ماشین مانند نسل قبلی، اتومبیلی قدرتمند بوده و علاوه بر مجهز شدن به امکانات و تجهزات جدید و مدرن، از پیشرانه‌های قدرتمند تری نیز در مدل پایه به صورت استاندارد سود می برد.

بهترین خودروهای شاسی بلند سال 2018 میلادی : آئودی Q5

امکاناتی مانند سیستم اطلاعاتی/سرگرمی (Infotainment) جدید با کاربری ساده تر و تجهیزات ایمنی با تکنولوژی های روز نیز کابین لوکس این ماشین را کامل تر از پیش نموده است. آئودی Q5 مدل سال ۲۰۱۸ به صورت استاندارد از سیستم انتقال قدرت به هر چهار چرخ (AWD) سود برده و با قرار گرفتن کامل در دستان راننده، از هندلینگ بسیار بالایی نیز برخوردار است. آئودی Q5 مدل سال ۲۰۱۸ در حال حاضر در بازارهای جهانی در دسترس خریداران قرار داشته و با قیمت پایه ای در حدود ۴۱.۵۰۰ دلار (معادل ۱۶۶ میلیون تومان) به فروش می رسد.

ب ام و X3

حضور یک نمونه جدید دیگر در جمع بهترین خودروهای شاسی بلند سال ۲۰۱۸ میلادی نوید یک بازار پویا و رقابتی را برای سال آینده می دهد. ب ام و X3 موجود در بازارهای فعلی، یکی از پرسابقه ترین نمونه های موجود در کلاس بدنه ماشین های شاسی بلند سایز کوچک بوده و برای سال ۲۰۱۸ میلادی نسل سوم آن نیز پا به بازارهای اتومبیل جهان خواهد گذاشت.

بهترین خودروهای شاسی بلند سال 2018 میلادی : ب ام و X3

ب ام و X3 مدل ۲۰۱۸ دیگر از پیشرانه های دیزلی استفاده نکرده و موتورهای موجود برای آن، مدل های ۴ سیلندر و ۶ سیلندر بنزینی خواهند بود که عملکردی قابل توجه دارند. برای سال ۲۰۱۸ میلادی، تمامی مدل های ب ام و X3 از سیستم انتقال قدرت به هر چهار چرخ به صورت استاندارد استفاده خواهند کرد. ب ام و X3 مدل ۲۰۱۸ قرار است که در ماه نوامبر راهی بازارهای جهانی شده و با اندکی افزایش قیمت نسبت به مدل فعلی و با مبلغی در حدود ۴۰.۰۰۰ دلار (معادل ۱۶۰ میلیون تومان) در اختیار علاقمندان قرار گیرد.

 بیوک انکلیو (Buick Enclave)

با عرضه نسل جدیدی از بیوک انکلیو در سال آینده، این ماشین یکی از بهترین خودروهای شاسی بلند ۲۰۱۸ در گونه لوکس خواهد بود. این خودرو یک نمونه با سه ردیف صندلی بوده در کلاس بدنه خودروهای شاسی بلند سایز متوسط (Mid Size SUV) بوده و علاوه بر تغییرات ظاهری، با بهینه سازی تکنولوژی های استفاده شده نسبت به نسل قبلی برای سال ۲۰۱۸ میلادی به جمع ماشین های شاسی بلند خواهد پیوست.

بهترین خودروهای شاسی بلند سال 2018 میلادی : بیوک انکلیو

بیوک انکلیو مدل سال ۲۰۱۸ میلادی بزرگتر از مدل سال گذشته بوده و در سه ردیف صندلی خود، گنجایش ۷ سرنشین را داشته و علاوه بر آن فضای نسبتا زیادی را برای صندوق عقب و محفظه بار در اختیار سرنشینان قرار می دهد. وزن این اتومبیل نیز نسبت به نسل قبلی دچار کاهش اندکی شده که این مساله توانایی ها و مصرف سوخت این خودرو را کاهش داده است. کابین این ماشین برای سال ۲۰۱۸ میلادی دچار تغییرات زیادی شده و تکنولوژی های استفاده شده در آن نیز به روز شده اند. بیوک انکلیو مدل سال ۲۰۱۸ میلادی در ماه آینده میلادی راهی بازارهای جهانی شده و با قیمتی در حدود ۴۰.۰۰۰ دلار (معادل ۱۶۰ میلیون تومان) در مدل پایه به فروش خواهد رسید.

شورولت تراورس (Chevrolet Traverse)

برای سال ۲۰۱۸ میلادی، شورولت تراورس شاهد تحولی شگرف بوده و سه ردیف صندلی و گنجایش حمل ۷ تا ۸ سرنشین، بزرگ تر، مرتفع تر و عریض تر از گذشته شده است. این اتومبیل با امکاناتی متشکل از تجهیزات موجود در مدلهای سال گذشته و امکاناتی مدرن و جدید راهی بازارهای جهانی خواهد شد.

بهترین خودروهای شاسی بلند سال 2018 میلادی : شورولت تراورس

نسل جدید شورولت تراورس مدل سال ۲۰۱۸ میلادی با استفاده از پیشرانه های ۴ سیلندر و ۶ سیلندر خورجینی قابل سفارش بوده که هر دو مدل با استفاده از جعبه دنده مدرن ۹ سرعته اتوماتیک و تجهیز به تکنولوژی و سامانه هوشمند Stop/Start، مصرف سوخت مناسب تری را برای این خودروی بزرگ به ارمغان آورده است. شورولت تراورس که یکی از بهترین خودروهای شاسی بلند ۲۰۱۸ نیز به حساب می آید، در انتهای سال جاری و با قیمت پایه ای در حدود ۳۰.۰۰۰ دلار (معادل ۱۲۰ میلیون تومان) در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

فورد اکو اسپرت (Ford Eco Sport)

فورد اکو اسپرت مدل سال ۲۰۱۸ میلادی جدیدترین عضو شرکت خودرو سازی آمریکایی فورد در خودروهای کلاس بدنه شاسی بلند فوق کوچک یا کراس اوور (Sub Compact SUV یا Crossover) خواهد بود. نمای ظاهری آن نیز چیزی مابین خودرو هاچ بک (Hatchback) فورد فوکاس (Ford Focus) و فورد اسکیپ (Ford Escape) بوده ولی جذابیت های خاص خود را دارد.

بهترین خودروهای شاسی بلند سال 2018 میلادی : فورد اکو اسپرت

فضای داخل کابین محیطی نسبتا بزرگ و مجهز بوده که نمایی مدرن را برای آن رقم می زند. مجموعه نسبتا کاملی از سیستم های کمکی رانندگی نیز برای این خودرو در نظر گرفته شده که به زودی در دسترس مشتریان یکی از بهترین خودروهای شاسی بلند سال ۲۰۱۸ قرار خواهد گرفت. بر اساس اعلام شرکت سازنده، فورد اکو اسپرت در اوایل سال ۲۰۱۸ راهی بازارهای جهانی خواهد شد. اما هنوز اطلاعاتی در خصوص تیپ های مختلف و قیمت آن به صورت رسمی اعلام نشده است. اما بر اساس اطلاعات غیر رسمی منتشر شده این خودرو با قیمت پایه ای در حدود ۲۱.۰۰۰ دلار (معادل ۸۴ میلیون تومان) به فروش خواهد رسید.

هیوندای کونا (Hyundai Kona)

نمونه های موجود در کلاس بدنه خودروهای شاسی بلند سایز فوق کوچک یا کراس اوور هر ساله شاهد نمونه های جدیدی بوده که خانواده آن را پر جمعیت تر از گذشته می کنند. شرکت خودرو سازی کره ای هیوندای یکی از غایبان این کلاس از ماشین ها بود. اما امسال این خودروساز با ارائه هیوندای کونا به جمع بهترین خودروهای شاسی بلند ۲۰۱۸ پیوسته است. خودروی جدید هیوندای کونا با توجه به ظاهر و قابلیت های دینامیکی، نام خود را به عنوان یکی از نمونه های ارزشمند و قابل احترام این کلاس بدنه از خودروها مطرح نموده است.

بهترین خودروهای شاسی بلند سال 2018 میلادی : هیوندای کونا

این اتومبیل که به احتمال زیاد در اوایل سال ۲۰۱۸ راهی بازارهای جهانی خواهد شد با امکانات و تجهیزات مدرن، کابین جادار و مجهز و امکانات رانندگی با تمرکز بر راحتی و تسلط راننده، به احتمال بسیار زیاد مورد استقبال خریداران قرار خواهد گرفت. هیوندای کونا با استفاده از یک پیشرانه ۴ سیلندر در مدل استاندارد یا نمونه پر قدرت ۴ سیلندر مجهز به سیستم توربو شارژر (Turbo Charger) عرضه خواهد شد. هنوز به صورت رسمی قیمتی برای این خودرو اعلام نشده است، اما به احتمال بسیار زیاد، هیوندای کونا با قیمتی رقابتی با سایر نمونه های موجود در این کلاس بدنه و مبلغ پایه ای در حدود ۲۰.۰۰۰ تا ۲۲.۰۰۰ دلار (معادل ۸۰ تا ۸۸ میلیون تومان) در اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی به فروش خواهد رسید.

رنج روور ولار (Range Rover Velar)

تمامی خودروهای تولیدی شرکت بریتانیایی لندرور (Land Rover) نمونه هایی با قابلیت های عبور از مسیرهای صعب العبور و خارج از جاده و مجهز به پیشرانه های قدرتمند هستند. اما بسیاری از خریداران، تاکید کمتری بر روی قابلیت های فنی و دینامیکی این ماشین ها داشته و اهمیت بیشتری به ظاهر جذاب و امکانات فراوان و مدرن موجود در آنها می دهند.

بهترین خودروهای شاسی بلند سال 2018 میلادی : رنج روور ولار

خودروی جدید تولیدی این شرکت، رنج روور ولار مدل سال ۲۰۱۸ میلادی نمونه ای است در خودروهای کلاس بدنه شاسی بلند سایز متوسط لوکس که علاوه بر توانایی های خارج از جاده تولیدات این شرکت، سلیقه خریداران را نیز لحاظ نموده و با ظاهر بسیار زیبا و امکانات متنوع رفاهی، کمکی رانندگی و ایمنی با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های موجود، تجربه بسیار لوکسی را نیز در اختیار آنان قرار می دهد. رنج روور ولار مدل سال ۲۰۱۸ میلادی در حال حاضر در بازارهای جهانی حضور داشته و با قیمت پایه ای در حدود ۵۱.۰۰۰ دلار (معادل ۲۰۴ میلیون تومان) یکی از بهترین اتومبیل های شاسی بلند ۲۰۱۸ به حساب می آید.

لینکلن نویگیتور (Lincoln Navigator)

همانطور که مشاهده کردید، بیشتر خودروسازان برای سال ۲۰۱۸ میلادی تمرکز خود را بر روی طراحی و تولید خودروهای شاسی بلند سایز کوچک قرار داده اند. اما اگر نمونه مورد نظر شما در خودروهای کلاس بدنه شاسی بلند سایز بزرگ لوکس (Full Size Luxury SUV) قرار دارد، لینکلن نویگیتور مدل سال ۲۰۱۸ قطعا یکی از گزینه های قابل اعتنا در فهرست شما خواهد بود. بر اساس اعلام این شرکت، لینکلن نویگیتور ۲۰۱۸ که خودرویی است با سه ردیف صندلی، بیشترین فضای ممکن برای قرار دادن پاهای سرنشینان را در این کلاس داشته و حتی اگر این فضا نیز برای شما کافی نباشد، یک نمونه کشیده تر از آن با فاصله دو محور عقب و جلوی بیشتر نیز در دسترس قرار خواهد داشت!

بهترین خودروهای شاسی بلند سال 2018 میلادی : لینکلن نویگیتور

این ماشین امکانات فراوانی را به سرنشینان ارائه کرده و هر سه ردیف صندلی های موجود در آن مجهز به تجهیزاتی مانند خروجی برق ۱۲ ولت، سیستم کنترل الکتریکی و نورپردازی محیطی با استفاده از لامپ های LED مجهز شده اند. تنها پیشرانه موجود برای لینکلن نویگیتور مدل ۲۰۱۸ یک موتور ۶ سیلندر خورجینی مجهز به سیستم توربو شارژر بوده که توانایی تولید نیروی کافی برای این خودروی عظیم الجثه را دارد. لینکلن نویگیتور ۲۰۱۸ تا قبل از شروع سال ۲۰۱۸ میلادی راهی بازارهای جهانی شده و با قیمت پایه ای در حدود ۷۲.۰۰۰ دلار (معادل ۲۸۸ میلیون تومان) یکی از بهترین خودروهای شاسی بلند ۲۰۱۸ خواهد بود.

ولوو XC60

ولوو XC60 نیز یکی دیگر از اتومبیل های شاسی بلند سایز کوچک لوکس بوده که برای سال ۲۰۱۸ میلادی با ظاهر و امکاناتی جدید در اختیار علاقمندان خودروهای شاسی بلند قرار خواهد گرفت و با استفاده از امکانات و تجهیزات مدرن، حتی لوکس تر از مدل های پیشین خود نیز شده است.

بهترین خودروهای شاسی بلند سال 2018 میلادی : ولوو XC60

شرکت اتومبیل سازی سوئدی ولوو یکی از مطرح ترین شرکت ها در زمینه استفاده از سیستم های کمکی رانندگی و ایمنی بوده و ولوو XC60 مدل سال ۲۰۱۸ نیز از این قائده مستثنی نیست. کابین این ماشین بسیار مجلل و راحت بوده و آسایش کاملی را برای سرنشینان آن که یکی از بهترین خودروهای شاسی بلند سال ۲۰۱۸ میلادی است، به ارمغان می آرود. پیشرانه های استفاده شده در ولوو XC60 مدل سال ۲۰۱۸ میلادی نیز شامل سه نمونه از موتورهای موجود برای مدل بزرگ تر ولوو XC90 است. این خودرو در حال حاضر در بازارهای جهانی حضور داشته و با قیمت پایه ای در حدود ۴۶.۰۰۰ دلار (معادل ۱۸۴ میلیون تومان) در اختیار علاقمندان به خودروهای شاسی بلند لوکس سایز کوچک قرار می گیرد.

بهترین ماشین های شاسی بلند ۲۰۱۸ که ارزش انتظار را دارند

نام خودرو زمان عرضه قیمت (دلار)
آلفارومئو استلویو نیمه اول سال ۲۰۱۸ ۴۲.۰۰۰ تا ۴۶.۰۰۰
آئودی Q5 موجود در بازار. ۴۱.۵۰۰ تا ۴۷.۵۰۰
ب ام و X3 ماه نوامبر سال ۲۰۱۷ ۴۰.۰۰۰ تا ۵۰.۰۰۰
بیوک انکلیو ماه نوامبر سال ۲۰۱۷ ۴۰.۰۰۰ تا ۵۱.۰۰۰
شورولت تراورس انتهای سال ۲۰۱۷ ۳۰.۰۰۰ تا ۴۵.۰۰۰
فورد اکو اسپرت اوایل سال ۲۰۱۸ ۲۱.۰۰۰ (غیر رسمی)
هیوندای کونا اوایل سال ۲۰۱۸ ۲۲.۰۰۰ (تخمینی)
رنج روور ولار موجود در بازار. ۵۱.۰۰۰ تا ۹۰.۰۰۰
لینکلن نویگیتور انتهای سال ۲۰۱۷ ۷۲.۰۰۰ (پایه)
ولوو XC60 موجود در بازار. ۴۶.۰۰۰ تا ۵۲.۰۰۰

گالری تصاویر بهترین خودروهای شاسی بلند ۲۰۱۸

منابع :

USNews

Netcarshow

 ارسال نظر