کاهش پینگ تایم - ایران تورنمنت

پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۲۷ اکتبر تا ۲۹ اکتبر)

پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته

وب سایت IMDB، پایگاهی است موثق درباره اخبار و اطلاعات مربوط به دنیا هنر هفتم. این وب سایت علاوه بر اینکه یک منبع معتبر در خصوص فیلم‌های سینمایی، هنرپیشگان و دست اندر کاران این هنر است، به صورت منظم و در بازه های مختلف زمانی، اقدام به نشر فهرستی از پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته می نماید. وب سایت IMDB در حال حاضر تحت مالکیت شرکت آمازون (Amzaon) قرار دارد.

پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۲۷ اکتبر تا ۲۹ اکتبر)

در هفته‌ای که گذشت جدول پرفروشترین فیلمهای هفته شاهد ۳ عنوان جدید با نام‌های Suburbicon، Thank You For Your Service و Jogsaw بود که توانستند با فروشی مناسب به جدول پرفروشترین فیلمهای هفته راه پیدا نمایند.

پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته بنا بر اعلام IMDB بر اساس میزان فروش در آخر هفته گذشته عبارتند از:

۱۰. It

عنوان دهم در بین پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۲۷ اکتبر تا ۲۹ اکتبر) به فیلم ترسناک It اختصاص یافت. این فیلم توانست در هشتمین هفته اکران خود روند موفقیت آمیز خود را حفظ نموده و با فروشی ۲.۵ میلیون دلاری (معادل ۱۰ میلیارد تومان با احتساب دلار در حدود ۴.۰۰۰ تومان در زمان نگارش) رتبه دهم را در این جدول به خود اختصاص دهد. به این ترتیب مجموع فروش این فیلم در هشت هفته اکران موفق به رقم قابل توجه ۳۲۴ میلیون دلار (معادل ۱۲۹۶ میلیارد تومان) رسید.

فیلم It یک نمونه در ژانر درام ترسناک بوده و توسط اندی ماسچیتی (Andy Muschietti) کارگردانی شده است. از ستارگان این فیلم ترسناک پرفروش می‌توان به الکساندر اسکارشگورد (Alexander Skarsgård)، جدن لیبرهر (Jaeden Lieberher) و فین ولفهارد (Finn Wolfhard) ، جرمی ری تیلور (Jeremey Ray Taylor) و سوفیا لیلیس (Sophia Lillsi) و جرمی ری تیلور (Jeremy Ray Taylor) اشاره کرد. این فیلم ترسناک مدت زمانی برابر با ۲ ساعت ۱۵ دقیقه داشته و مناسب برای گروه سنی R (افراد زیر ۱۷ سال با نظارت والدین) ساخته شده است.

 خلاصه داستان

گروهی از کودکان پس از پیدا شدن یک هیولای با توانایی تغییر شکل که با شمایل یک دلقک به شکار کودکان می پردازد، دور هم جمع شده و …

۹. Suburbicon

رتبه نهم در فهرست پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۲۷ اکتبر تا ۲۹ اکتبر) به فیلم جدید Suburbicon اختصاص یافت. این فیلم توانست در اولین هفته اکران عمومی خود فروشی برابر با ۲.۸ میلیون دلار (معادل ۱۱.۲ میلیارد تومان) داشته و این رتبه را به خود اختصاص دهد.

پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (27 اکتبر تا 29 اکتبر)

فیلم Suburbicon یک عنوان در ژانر سینمایی درام جنایی است. کارگردانی این اثر نیز بر عهده هنرپیشه بسیار مشهور آمریکایی، جورج کلونی (George Clooney) است. نویسندگی سناریو این فیلم نیز بر عهده جوئل کوئن (Joel Coen) و ایتان کوئن (Ethan Coen) قرار داشته است. از هنرپیشگان حاضر در فیلم Suburbicon نیز می توان به مت دیمون (Matt Damon)، جولین مور (Julianne Moore)، استیو مونرو (Steve Monroe) و اسکار آیزاک (Oscar Isaac) و گلن فلش لر (Glen Flashler) اشاره کرد. این فیلم مدت زمانی برابر با ۱ ساعت و ۴۴ دقیقه داشته و مناسب برای گروه سنی R (افراد زیر ۱۷ سال با نظارت والدین) ساخته شده است.

۸. The Foreigner

رتبه هشتم در بین پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۲۷ اکتبر تا ۲۹ اکتبر) به فیلم The Foreigner اختصاص یافت. این فیلم توانست در سومین هفته نمایش عمومی خود فروشی ۳.۴ میلیون دلاری (معادل ۱۳۶ میلیارد تومانی) را به نام خود ثبت کرده و مقام هشتم را در بین پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۲۷ اکتبر تا ۲۹ اکتبر) را به خود اختصاص دهد. به این ترتیب مجموع فروش کلی فیلم The Foreigner پس از سه هفته اکران و نمایش عمومی در سینماهای آمریکا به رقم ۲۹.۱ میلیون دلار (معادل ۱۱۶.۴ میلیارد تومان) رسید.

پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (13 اکتبر تا 15 اکتبر)

فیلم The Foreigner یک نمونه در ژانر اکشن ترسناک بوده و توسط مارتین کمپبل (Martin Campbell) کارگردانی شده است. از هنرپیشگانی که در این فیلم نقش آفرینی کرده اند می‌توان به جکی چان (Jackie Chan)، کیتی لئونگ (Katie Leung)، روفوس جونز (Rufus Jones)، مارک تندی (Mark Tandy) و پیرس برازنان (Pierce Brosnan) اشاره کرد. فیلم The Foreigner مدت زمانی برابر با ۱ ساعت و ۵۴ دقیقه داشته و مناسب برای گروه سنی R (افراد زیر ۱۷ سال با نظارت والدین) ساخته شده است.

خلاصه داستان

یک تاجر هنگامی که دخترش در یک حمله تروریستی کشته می‌شود به دنبال انتقام و اجرای عدالت می رود. در گیر و دار این ماجرا، تاجر با یک مامور حکومتی برخورد کرده که گذشته وی می‌تواند اطلاعاتی را در خصوص قاتل دخترش فاش نماید و …

۷. Only The Brave

رتبه هفتم در بین پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۲۷ اکتبر تا ۲۹ اکتبر) به فیلم Only The Brave اختصاص داشت. این فیلم توانست با فروشی برابر با ۳.۵ میلیون دلار (معادل ۱۴ میلیارد تومان) این مقام را در فهرست پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته به خود اختصاص دهد و میزان فروش کلی خود را پس از ۲ هفته اکران و نمایش عمومی به رقم ۱۲ میلیون دلار (معادل ۴۸ میلیارد تومان) برساند.

فیلم Only The Brave یک عنوان سینمایی در ژانر درام بوده و توسط جوزف کوسینیکی (Joseph Kosinski) کارگردانی شده است. از هنرپیشگان حاضر در نقشهای اصلی این فیلم می توان به جاش برولین (Josh Brolin)، مایلز تلر (Miler Teller)، جف بریجز (Jeff Bridges)، جنیفر کانکلی (Jennifer Connelly)، بن هاردی (Ben Hardy) و جیمز بج دیل (James Badge Dale) اشاره کرد. فیلم Only The Brave مدت زمانی برابر با ۲ ساعت و ۱۳ دقیقه داشته و مناسب برای گروه سنی PG-13 ( (افراد زیر ۱۳ سال با نظارت والدین) تهیه و تولید شده است.

خلاصه داستان

این فیلم بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده و به بیان تلاش جمعی از آتشنشانان برگزیده برای جلوگیری از گسترش آتش در یکی از کوهستان های کشور آمریکا و سرایت آن به شهر می پردازد.

۶. Thank You For Your Service

فیلم Thank You For Your Service توانست در اولین هفته نمایش عمومی خود با فروشی برابر با ۳.۸ میلیون دلار (معادل ۱۵.۲ میلیارد تومان) ورود خود به فهرست پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۲۷ اکتبر تا ۲۹ اکتبر) را جشن بگیرد و رتبه ششم را از آن خود نماید.

پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (27 اکتبر تا 29 اکتبر)

این فیلم یک نمونه در ژانر درام جنگی بوده و بر اساس کتابی نوشته دیوید فینکل (David Finkel) ساخته شده است. و کارگردانی و نویسندگی سناریو این فیلم نیز بر عهده جیسون هال (Jason Hall) قرار داشته است. از هنرپیشگان حاضر در فیلم Thank You For Your Service می توان به نام هایی چون هیلی بنت (Haley Bennett) در نقش ساسیکا شومان، میلز تلر (Miles Teller) در نقش آدام شومر، کیشا کسل هیوز (Keisha Castle Hughes) در نقش آلی، امی شومر (Amy Schumer) در نقش آماندا، جو کول (Joe Cole) در نقش بیلی، کری کیهیل (Kerry Cahill) و ارین دارک (Erin Darke) اشاره کرد. این فیلم مدت زمانی برابر با ۱ ساعت و ۴۸ دقیقه داشته و مناسب برای گروه سنی R (افراد زیر ۱۷ سال با نظارت والدین) ساخته شده است.

خلاصه داستان

گروهی از سربازان آمریکایی از جنگ در کشور عراق باز گذشته و قصد دارند تا زندگی خود با خانواده را از سر گیرند. اما زندگی با خاطرات دوران جنگ و صحنه های کشتار و میدان جنگ آنها را رها نکرده و موجب بروز مشکلاتی عدیده در زندگی شهری و حتی نابود کردن آنها می شود.

۵. Blade Runner 2049

عنوان پنجمی در بین پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۲۷ اکتبر تا ۲۹ اکتبر) به فیلم Blade Runner 2049 اختصاص یافت. این فیلم که دنباله ای بر فیلم Blade Runner محصول سال ۱۹۸۲ میلادی به کارگردانی ریدلی اسکات (Ridley Scott) و نقش آفرینی هریسون فورد (Harrison Ford) است، توانست با فروشی برابر با ۴.۱ میلیون دلار (معادل ۱۶.۴ میلیارد تومان) در تعطیلات آخر هفته این عنوان را از آن خود نماید. به این ترتیب مجموع فروش این فیلم پس از دو هفته اکران و نمایش عمومی به رقم ۸۱.۵ میلیون دلار (معادل ۳۲۶ میلیارد تومان) رسید.

فیلم Blade Runner 2049 یک فیلم در ژانر علمی تخیلی ترسناک بوده و وظیفه کارگردانی آن بر عهده دنیس ویلنوو (Dennis Villeneuve) کارگردان فیلم موفق لالا لند بوده است. ار هنرپیشگان این فیلم می توان به هریسون فورد (Harrison Ford) در نقش ریک دکارد (Rick Deckard)، جرد لتو (Jared Leto) در نقش نیاندر والاس (Niander Wallace)، رایان گاسلینگ (Ryan Gosling) در نقش مامور کی (K)، آنا د آرماس (Ana de Armas) در نقش جوی (Joi)، دیو باتیستا (Dave Bautista) در نقش سیپر مورتون (Sapper Morton)، رابین رایت (Robin Wright) در نقش ستوان جوشی (Joshi) و ادوارد جیمز اولمس (Edward James Olmos) در نقش گف (Gaff) اشاره کرد. این فیلم مدت زمانی برابر با ۲ ساعت و ۴۴ دقیقه داشته و مناسب برای گروه سنی R (افراد زیر ۱۷ سال با نظارت والدین) ساخته شده است.

خلاصه داستان

جستجوهای یک شخصیت جدید بلید رانر با نام مامور کی (K) به دنبال یک راز قدیمی مدفون شده وی را به نشانه‌هایی از بلید رانر قبلی به نام ریک دکارد با بازی هریسون فورد می رساند که بیش از ۳۰ سال از ناپدید شدنش می گذرد…

۴. Happy Death Day

رتبه چهارم در بین پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۲۷ اکتبر تا ۲۹ اکتبر) به فیلم Happy Death Day اختصاص یافت. این فیلم توانست در سومین هفته اکران عمومی خود به فروشی برابر با ۵.۱ میلیون دلار (معادل  ۲۰.۴ میلیارد تومان) دست یافته و مکان چهارم را در فهرست پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته به خود اختصاص دهد. با این ترتیب مجموع فروش کلی این فیلم ترسناک پس از سه هفته اکران عمومی به رقم ۴۸.۴ میلیون دلار (معادل ۱۹۳.۶ میلیارد تومان) رسید.

پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (13 اکتبر تا 15 اکتبر)

فیلم Happy Death Day یک فیلم در ژانر ترسناک بوده و وظیفه کارگردانی آن بر عهده کریستوفر لاندون (Christopher Landon) قرار داشته است. از هنرپیشگان حاضر در این فیلم می‌توان به جسیکا روث (Jessica Rothe) در نقش تری گلبمن (Tree Gelbman)، اسرائیل بروسارد (Israel Broussard) در نقش کارتر دیویس (Carter David)، روبی موداین (Ruby Modine) در نقش لوری اسپنگلر (Lori Spengler)، لارا کلیفتون (Lara Clifton)، راشل متیوز (Rachel Matthews)، جیسون بیل (Jason Bayle) و راب ملو (Rob Mello) اشاره کرد. این فیلم مدت زمانی برابر با ۱ ساعت و ۳۶ دقیقه داشته و مناسب برای گروه سنی PG-13 ( (افراد زیر ۱۳ سال با نظارت والدین) تهیه شده است.

خلاصه داستان

تری گلبمن (Tree Gelbman) با بازی جسیکا روث یک دانش آموز دبیرستانی است که در روز قتل خود تجربه غیر عادی داشته و با بازگشت به زندگی جزئیات این اتفاق ترسناک را به خاطر آورده و تلاش می کند تا هویت قاتل خود را کشف نماید. در انتهای این زندگی دوباره تری …

۳. Geostorm

فیلم Geostorm توانست در دومین هفته اکران خود فروشی برابر با ۵.۹ میلیون دلار (معادل ۵۳.۲ میلیارد تومان) را تجربه کرده و در ادامه روند موفقیت آمیز هفته اول اکران، رتبه سوم را در جدول پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۲۷ اکتبر تا ۲۹ اکتبر) به خود اختصاص دهد. به این ترتیب مجموع کلی فروش این فیلم پس از دو هفته اکران و نمایش عمومی به رقم ۲۳.۸ میلیون دلار (معادل ۹۵.۲ میلیارد تومان) رسید.

فیلم Geostorm یک نمونه در ژانر اکشن علمی تخیلی بوده و کارگردانی آن بر عهده دین دولین (Dean Devlin) قرار داشته است. از هنرپیشگانی که به نقش آفرینی در این فیلم پرداخته اند می توان به بازیگرانی مانند جرالد باتلر (Gerard Butler) در نقش جیک لاوسن (Jake Lawson)، جیم ستارگس‌ (Jim Sturgess) در نقش مکس لاوسن (Max Lawson)، ابی کورنیش (Abbie Cornish) در نقش سارا ویلسن (Sara Wilson)، الکساندرا ماریا لارا (Alexandra Mari Lara) در نقش اوته فاسبیندر (Ute Fassbinder)، اد هریس (Ed Harris) در نقش لئونارد دکوم (Leonard Dekom) و اندی گارسیا (Andy Garcia) در نقش رئیس جمهور اندرو پالما (Andrew Palma) اشاره کرد. این فیلم مدت زمانی برابر با ۱ ساعت و ۹ دقیقه داشته و مناسب برای گروه سنی PG-13 ( (افراد زیر ۱۳ سال با نظارت والدین) تهیه و تولید شده است.

خلاصه داستان

سیستم ماهواره‌هایی که برای کنترل آب و هوا و وضعیت جوی زمین طراحی شده اند دچار مشکل شده و در اقدامی ناگهانی حمله به زمین را آغاز می کنند. زمانی بسیار کوتاه باقی مانده تا با شناسایی عوامل اصلی این ایراد و دلیل آن، از نابودی هر آنچه در زمین وجود دارد جلوگیری شود. در این میان …

۲. Tyler’s Perry’s Boo 2 : A Madea Halloween

رتبه دوم در بین پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۲۷ اکتبر تا ۲۹ اکتبر) به فیلم Tyler’s Perry;s Boo 2 : A Madea Halloween اختصاص داشت. این فیلم توانست با فروشی برابر با ۱۰.۱ میلیون دلار (معادل ۴۰.۴ میلیارد تومان)  این جایگاه را از آن خود نماید. به این ترتیب مجموع فروش کلی فیلم Tyler’s Perry’s Boo 2 : A Madea Halloween به رقم قابل توجه ۳۵.۶ میلیون دلار (معادل ۱۴۲.۴ میلیارد تومان) در تنها دو هفته اکران و نمایش عمومی برسد.

فیلم Tyler’s Perry’s Boo 2 : A Madea Halloween یک فیلم کمدی با مایه هایی از ژانز ترسناک بوده و کارگردانی آن توسط تایلر پری (Tyler Perry) صورت گرفته که علاوه بر این نویسندگی و بازیگری را نیز در این اثر تجربه کرده است. از هنرپیشگان حاضر در فیلم Tyler’s Perry;s Boo 2 : A Madea Halloween علاوه بر تایلر پری در نقش های جو، مدی و برایان، می توان به کیسی دیویس (Casie Davis) در نقش عمه بم (Bam)، پاتریس لاولی (Patrice Lovely) در نقش هاتی (Hattie)، یوسف اراکات (Yousef Erakat) در نقش جوناتان، دایاموند وایت (Diamond White) در نقش تیفانی (Tiffany)، لکسی پنترا (Lexy Panterra) در نقش لئا (Leah)، اندره هال (Andre Hall) در نقش کوینتون (Quinton) و اینانا سارکیس (Innana Sarkis) در نقش گابریلا اشاره کرد.

فیلم Tyler’s Perry;s Boo 2 : A Madea Halloween مدت زمانی برابر با ۱ ساعت و ۴۱ دقیقه داشته و مناسب برای گروه سنی PG-13 (افراد زیر ۱۳ سال با نظارت والدین) تهیه و تولید شده است.

خلاصه داستان

مدی، بم و هاتی به یک ماجراجویی در یک کمپ دور افتاده و متروک پرداخته و زمانی که هیولاها، اجنه و موجودات ترسناک به آنها حمله می کنند، باید به فکر نجات جان خود باشند. در حین این ماجرا…

۱. Jigsaw

رتبه اول در بین پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۲۷ اکتبر تا ۲۹ اکتبر) به فیلم جدید Jigsaw اختصاص پیدا کرد. این فیلم توانست با فروشی ۱۶.۶ میلیون دلاری (معادل ۶۶.۴ میلیارد تومانی) در اولین هفته فروش، این جایگاه را از آن خود نموده و به رتبه اول فهرست پرفروشترین فیلمهای سینمایی دست یابد.

پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (27 اکتبر تا 29 اکتبر)

فیلم سینمایی Jogsaw یک فیلم در ژانر جنایی ترسناک است. کارگردانی آن بر عهده مایکل اسپیریگ (Michael Spierig) و پیتر اسپیریگ (Peter Spierig) بوده و سناریو آن نیز توسط پت گلدفینگر (Pete Goldfinger) و جاش استولبرگ (Josh Stolberg) به نگارش در آمده است. از ستارگان حاضر در فیلم Jigsaw که به نقش آفرینی در آن پرداخته اند، می توان به نامهایی مانند مت پسمور (Matt Passmore) در نقش لوگان نلسون (Logan Nelson)، توبین بل (Tobin Bell) در نقش جیگساو یا جان کرامر، کالوم کیث رنی (Callum Keith Rennie) در نقش کارآگاه هالوران (Halloran)، هانا امیلی اندرسون (Hannah Emily Anderson) در نقش الینور بون ویل (Eleanor Bonneville)، کلی بنت (Cle Bennett) در نقش کارآگاه کیث هانت (Keith Hunt)، لارا ون در فورت (Laura Vandervoort) در نقش آنا و برندون جیمز سیم (Brandon James Sim) اشاره کرد.

فیلم Jigsaw مدت زمانی برابر با ۱ ساعت و ۳۱ دقیقه داشته و مناسب برای گروه سنی R (افراد زیر ۱۷ سال با نظارت والدین) کارگردانی و تهیه شده است.

خلاصه داستان

در گوشه و کنار شهر اجسادی پیدا شده که هر کدام به نحوی وحشیانه و متفاوت با دیگری به قتل رسیده اند. با شروع تحقیقات توسط ماموران پلیس، تمامی شاهد نشان از حضور یک شخص در پشت پرده این کشتار قرار دارد : جان کرامر. اما نکته جالب اینجاست که ۱۰ سال از مرگ جان کرامر که با لقب جیگساو (نوعی اره) شناخته می شود، می گذرد…

 

بیشتر بخوانید : پرفروشترین فیلمهای سینمایی هفته گذشته (۲۰ اکتبر تا ۲۲ اکتبر)

منبع : IMDB

ترجمه و تالیف : تکراتوارسال نظر

داغ‌ترین‌ها
قبلی بعدی