فیلتر جدید اسنپ چت قادر به تشخیص حیوانات و غذاها است

فیلتر جدید اسنپ چتسیستم تشخیص اشیا اسنپ چت به طور خودکار فیلتر جدید اسنپ چت را فعال می‌کند. هر چند این سیستم تنها در آغاز راه است، اما امید‌های زیادی برای این کمپانی به ارمغان آورده است.

با توجه به تغییرات جدیدی که در طراحی دوباره اسنپ چت انجام شده است، این اپلیکیشن محتوای داخل اسنپ شما را تشخیص داده، استیکر و حاشیه مربوط به آن را ارائه می‌دهد. این امکان از هفته گذشته در داخل فیلترهای اسنپ قرار گرفته است و سخن‌گوی کمپانی سازنده اسنپ چت در این رابطه با Mashable مصاحبه‌ای داشته است.

در زمانی که از برخی اشیا شامل، غذا، حیوانات اهلی و وسایل ورزشی یا اتفاقاتی که در موقعیت‌های مکانی نظیر کنسرت‌ها و سواحل، عکس یا ویدئو تهیه می‌کنید، به طور خودکار این فیلتر فعال می‌شود. پس از فعال شدن فیلتر جدید اسنپ چت امکان انتخاب استیکر مربوط به اسنپ را دارید.

سیستم تشخیص اشیا اسنپ چتهرچند این آپدیت جدید شبیه به اپلیکیشن‌های موجود که از جئوفیلتر استفاده می‌کنند، به نظر می‌آید، اما به جای استفاده از تکنولوژی جئوفیلتر از سیستم تشخیص اشیا که در ژوئیه امسال به ثبت رسیده، استفاده می‌کند.

 

بیشتر بخوانید: آموزش کار با اسنپ چت ؛ هر آنچه که باید درباره این پلتفرم بدانید

 

انتظار می‌رود، همانند فیلتر‌های معمول‌تر اسنپ چت، برند‌ها برای تبلیغات محصولات خود از این سیستم نیز بهره مند شوند. اگر اسنپ به راه خود ادامه دهد و با توجه به توضیحاتی که در ثبت اختراع آن نوشته شده است، می‌توان انتظار داشت در یک عکس از فنجان قهوه، اطلاعات مربوط به مکان تهیه آن مشخص شود و با تصویر عکسی از یک رستوران، منوی غذایی آن نیز برای شما به نمایش در بیاید.

استفاده از فیلتر جدید اسنپ چت که تشخیص اشیا را به طور هوشمندانه انجام می‌دهد، احتمالا باعث می‌شود که کمپانی ایجاد کننده اسنپ چت بتواند به سود‌دهی قابل قبولی برسد.

 

بیشتر بخوانید:

 

منبع: engadgetارسال نظر