کاهش پینگ تایم - ایران تورنمنت

رنگ بندی گلکسی ای ۲۰۱۸؛ جدیدترین میان رده سامسونگ در چه رنگ‌هایی عرضه می‌شود؟

رنگ بندی گلکسی ای 2018 ؛ جدیدترین میان رده سامسونگ در چه رنگ‌هایی عرضه می‌شود؟گوشی‌های سری گلکسی ای ۲۰۱۸ سامسونگ از محصولاتی هستند که در رویداد CES 2018 رونمایی ‌می‌شوند. در این نوشتار به بررسی رنگ بندی گلکسی ای ۲۰۱۸ می‌پردازیم.

چند روز پیش مطلبی در مورد رنگ‌هایی که سامسونگ می‌خواهد گوشی پرچمدار بعدی خود را با آن‌ها عرضه کند، منتشر شد. حال عده زیادی از کاربران می‌خواهند بدانند که گوشی‌های سری گلکسی ای ۲۰۱۸ این سازنده مشهور کره‌ای در چه رنگ‌هایی عرضه می‌شوند. برخی از منابع خبری گفته‌اند که امسال سامسونگ گوشی‌های سری ای جدید خود را در دو مدل با نام‌های گلکسی ای ۸ ۲۰۱۸ و گلکسی ای ۸ پلاس ۲۰۱۸ عرضه می‌کند.

 

بیشتر بخوانید: رنگ گلکسی اس ۹ ؛ پرچمدار ۲۰۱۸ سامسونگ در چه رنگ‌هایی عرضه می‌شود

 

این دو محصول به احتمال زیاد همان گوشی‌هایی هستند که چند وقت پیش در مطالبی با نام‌های گلکسی ای ۵ ۲۰۱۸ و گلکسی ای ۷ ۲۰۱۷ معرفی شدند. گفته شده است که این دو گوشی در سه رنگ مشکی، طلایی و خاکستری در اختیار کاربران گذاشته می‌شوند.

گوشی‌های سری گلکسی ای ۲۰۱۸ با رنگ‌های گوشی‌های پرچمدار ۲۰۱۸ سامسونگ می‌آیند!

سامسونگ در گذشته هم گوشی‌های سری گلکسی ای خود را در دو رنگ مشکی و طلایی عرضه کرده بود، از این رو ارائه محصولات جدیدش با این دو رنگ چندان متعجب کننده نیست. با این حال گفته شده است که این گوشی‌های هوشمند در رنگ خاکستری هم عرضه می‌گردد. این امر باعث می‌شود که محصول میان رده جدید غول تکنولوژی کره‌ای از نظر ظاهری فاصله کمتری با محصول پرچمدارش پیدا کند.

نمایشگرهای اینفینیتی دیسپلی (Infinity displays) یکی از ویژگی‌هایی است که گوشی‌های سری گلکسی ای ۲۰۱۸ از گوشی‌های پرچمدار سامسونگ به ارث برده‌اند از این رو می‌توان گفت که عرضه این محصولات با رنگ خاکستری فاصله بین گوشی‌های رده متوسط و پیشرفته سامسونگ را باز هم کمتر می‌کند؛ البته نکته‌ای که باید مد نظر قرار گرفته شود این است که ترکیب‌های رنگ جدید با ترکیب‌های رنگی که دو هفته پیش مطالبی در مورد آن‌ها منتشر شده بود، تطابق ندارند به همین دلیل توصیه می‌کنیم که با چشم تردید به این گفته‌های جدید نگاه کنید.

با همه این تفاسیر این گونه به نظر می‌رسد که مطالب منتشر شده در مورد رنگ بندی جدید گوشی‌های سری گلکسی ای ۲۰۱۸، احتمالا بر مبنای رنگ‌های انتخاب شده برای گوشی‌های سری گلکسی ای ۲۰۱۷ تدوین شده‌اند؛ به همین دلیل بعید نیست که سامسونگ از رنگ‌های دیگری برای تزیین کردن گوشی‌های میان‌رده جدیدش استفاده کند.

عرضه گوشی‌های سری گلکسی ای با همان رنگ‌هایی که گوشی‌های سری گلکسی اس می‌خواهند وارد بازار شوند، یک حرکت منطقی به نظر می‌رسد زیرا این امر به کاربران این باور را منتقل می‌کند که گوشی‌های میان رده و پرچمدار سازنده مشهور کره‌ای حداقل از نظر طراحی فرق خیلی زیادی با یکدیگر ندارند.

همان طور که گفته شد این مطالب هنوز به طور قطعی تایید نشده‌اند به همین دلیل صحت داشتن آن‌ها هنوز مشخص نیست با این حال انتظار می‌رود که رنگ‌های مشکی، طلایی و خاکستری از رنگ‌هایی باشند که سامسونگ می‌خواهد گوشی‌های سری گلکسی ای ۲۰۱۸ خود را با آن‌ها وارد بازار کند.

.

بیشتر بخوانید:

 

منبع: sammobileارسال نظر

داغ‌ترین‌ها
قبلی بعدی