همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

آیا نسبت تصویر در گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس 21:9 خواهد بود؟

نسبت تصویر در گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس
شایعات درباره پرچم‌داران 2018 سری گلکسی S همچنان ادامه دارد و حتی در برخی ویژگی‌ها با مبالغه صحبت می‌شود. گفته می‌شد که نسبت تصویر در گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس 21 به 9 خواهد رسید.

سامسونگ گوشی‌های گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس را با نسبت 84 درصدی صفحه نمایش به بدنه راهی بازار کرد، این گوشی‌ها دارای نسبت تصویر 18.5:9 هستند و از آنجا که شایعات می‌گویند گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس با درصد بیشتری از نسبت نمایشگر به بدنه معرفی خواهند شد، گفته می‌شد که این دو اسمارت فون با نسبت تصویر 21:9 تولید می‌شوند.

نسبت تصویر در گلکسی اس 9 چقدر خواهد بود؟

به نظر می‌رسد که این اتفاق نخواهد افتاد و شاهد نسبت تصویر 21 به 9 در گلکسی S9 نیستیم. برخی رسانه‌های کره‌ای به نقل از یک منبع آگاه اعلام کرده‌اند که گلکسی اس 9 سامسونگ نسبت تصویر بلندتری نخواهد داشت و با همان نسبت تصویر گلکسی اس 8 معرفی خواهد شد.

به گفته این منبع خبری، اطلاعات از یک منبع قابل اطمینان به دست آمده و این فرد اضافه کرده است که سامسونگ گلکسی S9 و گلکسی اس 9 پلاس با نسبت نمایشگر به بدنه بیشتری خودنمایی خواهند کرد، اما این امکان از طریق کاهش حاشیه‌های قرار گرفته در اطراف صفحه نمایش به دست خواهد آمد و نه با تغییر ابعاد در بلندی و پهنای این مدل؛ بنابراین نسبت تصویر در گلکسی اس 9 هیچ تفاوتی با نسل قبلی نخواهد داشت.

گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که این گوشی‌ساز کره‌ای به شدت از حاشیه‌های اطراف صفحه نمایش پرچمداران سری گلکسی S9 خود کاسته و گوشی جدیدی را معرفی خواهد کرد که اندازه نسبت صفحه نمایش به بدنه آن، 90 درصد است.


بیشتر بخوانید:  بیشترین نسبت صفحه نمایش به بدنه متعلق به کدام گوشی‌ها است


جانشینان گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس از همان طراحی زیبای نمایشگر اینفینیتی برخوردار خواهند بود. در ضمن این دستگاه‌ها، اولین گوشی‌های سری گلکسی S هستند که با دوربین دوگانه اصلی به بازار معرفی خواهند شد.

تولیدکننده کره‌ای قصد دارد تا گوشی‌های گلکسی اس 9 را در نمایشگاه MWC 2018 به طور رسمی معرفی کند.

 

بیشتر بخوانید:

.

منبع: gizmochina

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |ارسال نظر