آرون گروپس


خرید گوشی موبایل از کالاتیک
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

میزان فروش نوکیا در طی سومین سه ماه از سال 2017 به بیش از 16 میلیون دستگاه رسید

میزان فروش نوکیا در طی سومین سه ماه از سال جاری به بیش از 16 میلیون دستگاه رسید
میزان فروش نوکیا حاکی از بازگشت پر قدرت این تولید کننده نامدار موبایل به میدان رقابت است. آیا نوکیا با سیستم عامل اندروید حرف‌های بیشتری برای گفتن خواهد داشت؟

آبان تتر

اچ ام دی گلوبال در طول سه ماه توانست بیش از 16 میلیون گوشی نوکیا را به بازار عرضه کرده و نام خود را به لحاظ تعداد دستگاه‌های عرضه شده در جایگاه هشتم شرکت‌های موفق در این زمینه ثبت کند.

بر اساس دیتاهای ارائه شده توسط کانتر پوینت ریسرچ، این شرکت فنلاندی با گوشی‌های نظیر نوکیا 3310 که بیش از 13.5 میلیون عدد از آن در طول سه ماه عرضه شد، به این موفقیت دست یافت. اچ ام دی اکنون سومین تولید کننده بزرگ فیچر فون (گوشی‌های غیر هوشمند) در سراسر دنیا محسوب می‌شود.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از همین منبع، تلفن‌های هوشمند نوکیا هنوز در حال رشد هستند. در طول همین زمان، نوکیا توانست حدودا 2.8 میلیون گوشی که سیستم عامل اندروید را اجرا می‌کنند، وارد بازار کند.

کانترپوینت ریسرچ دلایل موفقیت اچ ام دی گلوبال را ترکیبی از فاکتورهای مختلف می‌داند. مهمترین فاکتور، تجربه احساسی مثبتی است که این برند برای مشتریان دارد. در کنار این مساله، قیمت مناسب و ویژگی‌های مثبتی که این گوشی‌ها در اختیار دارند، تقریبا موجب پذیرش آن‌ها در هر بازاری شده است.

گوشی‌های هوشمند نوکیا هنوز راه بسیاری تا رسیدن به دیگر شرکت‌ها دارند. نوکیا در بازه زمانی کوارتر سوم 2017، جایگاه شانزدهم از لیست بزرگترین عرضه کنندگان گوشی هوشمند را به خود اختصاص داده است.

میزان فروش نوکیا

نوکیا هنوز دلایل بسیاری برای خوشبینی -فروش بیش از 10 میلیون تلفن هوشمند در سال اول عرضه- در بازار جهانی دارد. نوکیا در بهار 2017 اولین تجربه خود را به عنوان عرضه کننده تلفن‌هوشمند در کنفرانس جهانی موبایل 2017 داشت و انتظار می‌رود که در نمایشگاه MWC 2018 نیز مدل‌های جدیدی از این شرکت فنلاندی معرفی شوند.


بیشتر بخوانید:  هر آنچه از نمایشگاه MWC 2018 انتظار داریم


نوکیا اکنون به طور همزمان با تمامی عرضه کنندگان جهانی موبایل وارد رقابت شده است. از تلفن‌های ساده گرفته تا تلفن‌های هوشمند اندرویدی ساده مانند، نوکیا 2 و نوکیا 3، حتی تلفن‌های هوشمند میان رده نظیر نوکیا 6 و نوکیا 7 در لیست محصولات این کمپانی قرار دارند. علاوه بر این، نوکیا با عرضه نوکیا 8 به میدان رقابت با گوشی‌های پرچمدار نیز پا گذاشت.

بر اساس شایعات، تولید نوکیا 8 در اوایل سال 2018 نیز ادامه خواهد داشت. پیش از  این، نوکیا اذعان داشته که در حال کار بر روی گوشی بدون حاشیه نوکیا 9 نیز هست. به هر حال باید منتظر بود تا میزان فروش نوکیا را در سال آینده دید، به نظر شما آیا نوکیا جایگاه قبلی خود را باز پس خواهد گرفت؟

.

منبع: androidheadlines

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر