کاهش پینگ تایم - ایران تورنمنت

رفع فیلتر تلگرام با دستور رئیس جمهور؛ افت سرعت تلگرام

 

رفع فیلترینگ تلگرام با بلاک چین! ادعای پاول دورف صحت دارد!رفع فیلتر از تلگرام با دستور رئیس جمهور انجام شد. اپلیکیشن تلگرام که مدتی بود به دلیل مشکلات و اغتشاشات پیش آمده فیلتر شده بود، اکنون با دستور رئیس جمهور رفع فیلتر شد.

مدت دو هفته بود که تلگرام فیلتر شده بود و به درخواست برخی نهادها محدودیت‌هایی بر آن اعمال شده بود. این اپلیکیشن پیام رسان محبوب بالاخره رفع فیلتر شد و تمامی کاربران می‌توانند در هر دو نسخه موبایل و دسکتاپ از آن استفاده کنند.

رفع فیلتر از تلگرام

ساعت ۲۱:۳۰  امشب، ۲۳ دی ماه بود که برخی کاربران اعلام کردند که بدون استفاده از فیلترشکن به تلگرام دسترسی دارند. در ادامه مشخص شد که تلگرام رفع فیلتر شده است و کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند. هم اکنون دسترسی به تلگرام هم از طریق ارتباطات ثابت و هم از طریق ارتباطات سیار امکان پذیر است.

وزارت ارتباطات رفع فیلتر از تلگرام را تایید نمود!

مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز اعلام نمود که خبر رفع فیلتر از تلگرام صحت دارد.

کند شدن پیام رسان تلگرام بعد از رفع فیلتر

لازم به ذکر است که پس از رفع فیلتر از تلگرام سرعت این پیام رسان کند شده است. براساس اطلاعات موجود علت این کند شدن هجوم کاربران برای مشاهده وضعیت دسترسی به حساب کاربری تلگرام است و هم اکنون کاربران ایرانی به صورت گسترده در حال استفاده از آن هستند که این امر باعث به وجود آمدن این مشکل فنی شده است. فرایند دانلود و آپلود تصاویر و فیلم فعلا به راحتی امکان پذیر نیست.


بیشتر بخوانید : تلگرام رفع فیلتر شد


.


ارسال نظر

داغ‌ترین‌ها
قبلی بعدی