اکسکوینو

مسابقه هفتگی تکراتو و فیگار در اینستاگرام
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

رفع فیلتر ویز ! استفاده دوباره از اپلیکیشن ویز فراهم شد.

رفع فیلتر ویز ! استفاده دوباره از اپلیکیشن ویز فراهم شد.

اپلیکیشن مسیریاب ویز پیش از این براساس دستورات مقامات قضایی کشور، فیلتر شده بود و امکان استفاده از آن در کشور وجود نداشت اما اکنون اخباری در مورد رفع فیلتر ویز منتشر شده است.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

بنابر گزارش کاربران اینترنت این اپلیکیش هم اکنون بر روی اینترنت ثابت و سیار بدون هیچگونه محدودیتی در دسترس است و امکان استفاده از آن برای تمامی افراد فراهم شده است.

علت فیلتر اپلیکیشن مسیریاب ویز

پیش از این علت فیلتر اپلیکیشن مسیریاب ویز، اسرائیلی بودن شرکت سازنده آن اعلام شده بود و تصمیم گرفته شد تا دسترسی سازنده به اطلاعات مسیرهای رفت و آمد کاربران فیلتر گردد. در ادامه حکم دادستانی باعث شد تا دسترسی سراسری کاربران به ویز قطع گردد و دیگر امکان دسترسی به آن برای کسی مهیا نباشد. اما پس از مدتی برخی کاربران اظهار نمودند که قادرند تا در برخی مواقع بدون محدودیت از این اپلیکیشن استفاده کنند. در ادامه برخی کاربران نیز اعلام نمودند که همچنان امکان استفاده از اپلیکیشن مسیریاب ویز  را ندارند.

لازم به ذکر است که پیش از این تاکسی‌های اینترنتی مانند تپسی و اسنپ نیز از این مسیریاب استفاده می‌کردند که این اپلیکیشن برای آنها نیز فیلتر شد و دیگر هیچ کدام از رانندگان امکان استفاده از آن را نداشتند.


بیشتر بخوانید : اپلیکیشن ویز فیلتر شد تا مسیریاب دال پا بگیرد؛ آیا این یک رقابت سالم است؟


علت رفع فیلتر ویز

تا این لحظه اطلاعات دقیقی در مورد علت رفع فیلتر ویز در دسترس قرار نگرفته است. لازم به ذکر است که ویز اخیرا آپدیتی منتشر کرده است اما مشخص نیست علت دسترسی سراسری دوباره به این اپلیکیشن مسیریاب به دلیل تغییرات فنی این نرم افزار است یا خیر!


بیشتر بخوانید : اپلیکشین Waze به دستور مقامات قضایی از کافه بازار حذف شد؛ واقعیت چیست؟!


.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر