اکسکوینو

مسابقه هفتگی تکراتو و فیگار در اینستاگرام
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پتنت ال جی گوشی قابل انعطافی را نشان می‌دهد که می‌تواند به تبلت تبدیل شود

گوشی‌های قابل انعطاف در حال تبدیل شدن به یکی از بخش‌های جذاب در ساخت گوشی‌های هوشمند است. به تازگی ال جی نیز با ثبت پتنت جدیدی نشان داد که به دنبال ساخت گوشی منعطفی است که می‌تواند به یک تبلت نیز تبدیل شود.

ال جی با ثبت پتنت خود در سازمان مالکیت معنوی جهانی (WIPO) گوشی هوشمندی را معرفی کرد که می‌تواند به یک تبلت تبدیل شود. دو طرح مفهومی از این دستگاه در اسناد WIPO ثبت شده است. محصول مورد نظر در این پتنت با عنوان “موبایل با صفحه نمایش قابل انعطافی معرفی شده که می‌تواند از وسط، تا شود”.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

در طرح اول، به نظر می‌رسد که دو گوشی هوشمند در کنار یکدیگر جای گرفته و یک نمایشگر واحد دارند که می‌تواند از وسط تا شده و بر روی هم قرار بگیرند. هنگامی که صفحه نمایش تا شود، به نظر می‌رسد که تنها یک اسمارت فون با نمایشگر همیشه روشن وجود دارد و هنگامی که باز شود، یک تبلت در اختیار خواهید داشت.

پتنت ال جی

طراحی دوم نیز تا حدود بسیار زیادی به طرح اول شبیه است. تنها تفاوت عمده در این است که وقتی دستگاه را به طور کامل باز می‌کنید، یک نمایشگر بزرگ خواهید داشت که صفحه نمایش باریک و کوچکی را در کنار خود دارد. به نظر می‌رسد که از این نوار نازک برای نمایش آیکون‌ها و برخی اطلاعات لازم استفاده خواهد شد.

ال جی تنها کمپانی سازنده ای نخواهد بود که بر روی ساخت گوشی‌های قابل انعطاف تمرکز کرده است، سامسونگ نیز به دنبال تولید چنین محصولی است که آن را گلکسی ایکس می‌خواند و البته زد تی ای نیز به تازگی گوشی منعطفی را با نام آکسون M به بازار عرضه کرد. با این وجود، باید منتظر مدل‌های بیشتر و تنوع زیادتری در بخش گوشی‌های قابل انعطاف باشیم.

.

منبع: phonearena

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر