هواوی در نمایشگاه MWC 2018 شرکت می‌کند، اما بدون گوشی هواوی پی 20 !

هواوی در کنگره جهانی موبایل 2018 محصولات جدیدی را به نمایش خواهد گذاشت، اما مشخص نیست که گوشی هواوی پی 20 (Huawei P20) نیز در میان این محصولات خواهد بود یا خیر!

حضور گوشی‌های گلکسی اس 9 سامسونگ در نمایشگاه MWC 2018 حتمی شده است و غول کره‌ای با برگزاری رویدادی در ششم اسفند ماه (25 فوریه) آنها را معرفی خواهد کرد، اما خبری از دیگر رقبا به گوش نمی‌رسد.

هواوی با به اشتراک گذاشتن پستی در شبکه اجتماعی ویبو حضور خود در کنگره جهانی موبایل امسال را تایید کرده است و همچنین اعلام کرده که قصد دارد با میزبانی رویدادی در ماه مارس، محصولات جدیدی را معرفی کند.


بیشتر بخوانید: تاریخ معرفی هواوی پی ۲۰ مشخص شد


پیش بینی می‌شود که رویداد ماه مارس همان مراسمی باشد که قرار است گوشی‌ساز چینی پرچمداران جدید 2018 ، یعنی گوشی هواوی پی 20  (هواوی پی 11)، خود را معرفی کند. درباره آن چیزی که این کمپانی می‌تواند در نمایشگاه ام دبلیو سی به نمایش درآورد، حدس و گمان‌هایی وجود دارد.


بیشتر بخوانید: هواوی پی ۱۱ یا هواوی پی ۲۰ ؛ پرچمدار ۲۰۱۸ هواوی با چه نامی معرفی خواهد شد؟


احتمالا هواوی برخی از گوشی‌های میان رده جدید خود را معرفی خواهد کرد و یا شاید هم شاهد رونمایی از یک دستبند تناسب اندام و یا یک ساعت هوشمند جدید باشیم.

با این حال هواوی پی 20 که یکی از بهترین گوشی های 2018 خواهد بود، محصول منحصر به فردی است که رونمایی از آن احتمالا کمی بعد از نمایشگاه پیش رو انجام می‌شود. بر اساس شایعات، این دستگاه اولین دوربین سه گانه جهان را در اختیار خواهد داشت.

.

منبع: ubergizmoارسال نظر