نوکیا پربازدیدترین برند کنگره جهانی موبایل در سال جاری بود!

در رویداد MWC 2018 برند نوکیا توانست عنوان پربازدیدترین برند کنگره جهانی موبایل را در مقابل رقبای قدرتمندی چون سامسونگ به خود اختصاص دهد.

به گزارش تکراتو، در کنگره‌ی جهانی موبایل امسال، محصولات بسیاری از شرکت‌های فعال در این حوزه رونمایی شد. در این میان HMD Global توانست با برند نوکیا توجه بسیاری را به سمت خود جلب کند. این کمپانی با معرفی تولیدات جدید خود در MWC 2018، توانست رتبه‌ی نخست پربازدیدترین برند کنگره جهانی موبایل را در سال جاری به خود اختصاص دهد.

پربازدیدترین برند کنگره جهانی موبایل نوکیا بود!

عملکرد مناسب فنلاندی‌ها در این نمایشگاه جهانی موبایل باعث شد تا معرفی رقبای قدرتمندی چون گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس، نتواند از محبوبیت برند قدیمی نوکیا بکاهد. گفتنی است معرفی گوشی‌های اندرویدی جدید نوکیا و رونمایی از نسخه‌ی 4G نوکیا ۸۱۱۰ از عوامل مهم در جلب نظر کاربران به این برند بوده است. طبق نظرسنجی Brandwatch که با مشارکت توییتر انجام گرفته است، برند نوکیا توانست از منظر بازدید با فاصله از سد رقبایی چون سامسونگ، هواوی، گوگل و اپل عبور کند و عنوان پربازدیدترین برند کنگره جهانی موبایل را به دست آورد.


بیشتر بخوانید: نوکیا ۸ سیروکو معرفی شد ؛ نمایشگری بدون حاشیه و دوربین دوگانه اصلی


جوایز دریافتی نوکیا در  MWC 2018

Juho Sarvikas، سرپرست کمپانی HMD اعلام کرد، که نوکیا علاوه بر اینکه توانسته است پربازدیدترین برند کنگره جهانی موبایل را در سال جاری از آن خود کند، موفق به دریافت ۲۱ جایزه نیز شده است که رکورد جدیدی برای این شرکت محسوب می‌شود. شایان ذکر است نوکیا در سال گذشته توانست ۱۷ جایزه را به خود اختصاص دهد.

این تلاش ها نشان می دهد که نوکیا درصدد برداشتن گام‌های استواری در بازار گوشی‌های اندرویدی است؛ اما عرضه‌ی گوشی‌های خاطره‌انگیزی چون نوکیا ۸۸۱۰ می‌تواند طرفداران این برند را بیش از پیش به سمت خود جلب کند.

بیشتر بخوانید:

.

منبع: zoomitارسال نظر