کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

ساخت گرانترین خودروی شاسی بلند جهان توسط یک شرکت چینی!

گرانترین خودروی شاسی بلند جهان قرار است که توسط یک شرکت چینی ساخته شود. براساس اطلاعات موجود، قیمت این خودرو چیزی حدود 1.56 میلیون پوند خواهد بود.

یک شرکت چینی اعلام کرده است که قصد دارد گرانترین خودروی SUV جهان را تولید کرده و آن را به دنیا عرضه نماید. به گفته شرکت تولید کننده فقط ۱۰ خودروی کارلمان کینگ (Karlmann king) ساخته خواهد شد.

آرون گروپس

ویژگی های گرانترین خودروی شاسی بلند جهان

ظاهر این خودرو شبیه اتومبیل شخصیت کارتونی بتمن است، اما داخل آن مجهز به صندلی های لوکس، کنسول بازی رایانه ای و یک یخچال کوچک است. با کمک یک اپلیکیشن، می توان بسیاری از ویژگی های داخل خودرو را مانند وضعیت صندلی ها، تصفیه هوا، تلویزیون مسطح و چراغ های نئون را کنترل کرد.

ساخت گرانترین خودروی اسپورت جهان

خودروی Karlmann king که گرانترین خودروی اسپورت جهان نیز به شمار می‌رود، علاوه بر یخچال یک ماشین اسپرسو و یک دستگاه پلی استیشن ۴ نیز دارد. حداکثر سرعت این خودرو ۱۴۰ کیلومتر بر ساعت اعلام شده است.


بیشترین بخوانید: معرفی سریع‌ترین خودروهای جهان با سرعتی بیش از ۳۲۰ کیلومتر


به گفته این شرکت چینی بدنه این خودرو از جنس فیبرکربن و فولاد ساخته خواهد شد. وزن کارلمان کینگ حدود ۴.۵ تن است و خریدار می‌تواند با ارتقای شاسی های خودرو آن را ضدگلوله کند. در حالت ضدگلوله وزن خودرو به ۶ تن نیز خواهد رسید.

ساخت گرانترین خودروی اسپورت دنیا

.

منبع:economictimes

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (1 نظر)

    اگر بدنه این خودرو کمی معمولیتر و مانند خودروهای کره ای بود خیلی بهتر بود

    پاسخ