انتشار بروزرسانی اپلیکیشن اسکایپ برای سیستم عامل اندروید

مایکروسافت از بروزرسانی اپلیکیشن اسکایپ خبر داد. این کمپانی اپلیکیشن پیام‌رسان تصویری اسکایپ را به منظور بهبود استفاده کاربران اندرویدی به‌روز کرده است.

به گزارش تکراتو، به نظر می‌رسد که عدم موفقیت مایکروسافت در توسعه سیستم عامل ویندوزفون در گوشی‌های هوشمند باعث شده تا این کمپانی بیشتر بر روی سیستم عامل اندروید تمرکز کند. این کمپانی سعی کرده برای اینکه اسکایپ در گوشی های اندرویدی عملکرد بهتری داشته باشد، آن را به روز کند. بروزرسانی اپلیکیشن اسکایپ برقراری تماس و ارتباط ساده با مخاطبان را فراهم می کند.

بروزرسانی اپلیکیشن اسکایپ

با استفاده از این قابلیت جدید کاربران اسکایپ می توانند تنها با لمس شماره تلفن مخاطبان خود، با مشاهده گزینه تماس با اسکایپ، با مخاطبان تماس برقرار کنند. همچنین این اطمینان نیز برای کاربران وجود دارد که بتوانند با خیال آسوده با دوستان و خانواده خود گفت‌وگو کنند. استفاده از این ویژگی های جدید فقط در بروزرسانی اپلیکیشن اسکایپ برای کاربران اندروید امکان پذیر است.

.

منبع: phonearena

آیا در زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.ارسال نظر