جاسوسی اپلیکیشن لالیگا از کاربران ؛ ردیابی مکان و ثبت کلیپ صوتی از کاربران

جاسوسی اپلیکیشن لالیگا از کاربران توسط این سازمان اعلام شد. این اپلیکیشن با ردیابی مکان کاربران و ثبت کلیپ صوتی، از آنها جاسوسی کرده است.

به گزارش تکراتو، لالیگا هدف خود از این اقدام را یافتن افرادی اعلام کرده که به طور غیر قانونی مسابقات را پخش می کرده اند. این برنامه از طریق ثبت صدای کاربران قصد داشته تا افرادی که غیر قانونی بازی های فوتبال را پخش می کنند، دستگیر کند.

جاسوسی اپلیکیشن لالیگا از کاربران

این لیگ در این باره اعلام کرد که اپلیکیشن مخصوص آن مکان کاربران را ردیابی می کرده است. این اپلیکیشن با استفاده از یک الگوریتم تشخیص می داد فرد در حال تماشای بازی فوتبال است یا اینکه آیا صاحب رستوران یا کافه اجازه پخش بازی را دارد یا خیر.

لالیگا  اعلام کرده هیچ کار خلاف قانونی انجام نداده و کاربران خود به اپلیکیشن اجازه دسترسی به مکان و میکروفون را داده اند. همچنین اعلام کرده هیچ یک از کارمندان به کلیپ های صوتی ثبت شده گوش نداده اند.

این اپلیکیشن تاکنون ۱۰ میلیون بار در سراسر جهان دانلود شده است. البته لالیگا اعلام کرده از کاربران خارج از اسپانیا هیچ کلیپ صوتی ثبت نکرده است. به گفته این سازمان، پخش غیر قانونی مسابقات سالانه بیش از ۱۵۰ میلیون یورو خسارت برای آنها داشته است.

.

منبع: telegraph

آیا در زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.ارسال نظر