استفاده از قابلیت حذف پیام های ارسال شده در اسنپ چت

از این پس می توان از قابلیت حذف پیام های ارسال شده در اسنپ چت استفاده کرد. این اپلیکیشن که بزرگترین رقیب اینستاگرام است خود این خبر را اعلام کرد.

به گزارش تکراتو، اپلیکیشن اسنپ چت در این مدت توانسته تعداد زیادی از کاربران و طرفداران شبکه‌های اجتماعی مختلف مانند اینستاگرام و فیس‌بوک را به خود جذب کند. این شبکه از قابلیت حذف پیام های ارسال شده نیز برخوردار شده است.

حذف پیام های ارسال شده در اسنپ چت

اسنپ‌چت (snapchat) اعلام کرده که می‌خواهد به زودی قابلیت حذف مکالمات و چت کاربران را حتی بعد از ارسال پیام به مخاطبان خود، به پلتفرم خود اضافه کند. یعنی در نسخه جدید اپلیکیشن اسنپ چت، این امکان در اختیار کاربران قرار می گیرد.

کاربران می توانند بر روی هر پیام ارسال شده از جمله متن، تصویر، ویدیو و استیکر چند ثانیه دست نگه دارند و سپس با لمس و کلیک بر روی گزینه حذف (Delete) یا عدم ارسال (Unsend)، به حذف پیام های موردنظر خود حتی بعد از ارسال و انتشار آن بپردازند.

لازم به ذکر است که این قابلیت نه تنها برای مکالمات فردی میان دو نفر قابل کاربرد است بلکه برای مکالمات گروهی نیز قابل اجرا خواهد بود. این به روزرسانی جدید قرار است در هفته های آتی منتشر شده و در دسترس عموم کاربران اسنپ چت قرار بگیرد.

.

آیا در زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.ارسال نظر