همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

کنترل لوازم خانگی هوشمند با روتر دکو ام ۹ پلاس تی پی لینک

روتر دکو ام ۹ پلاس محصولی جدید از شرکت تی پی لینک است که برای کنترل لوازم خانگی هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد.

به گزارش تکراتو، روتر دکو ام ۹ پلاس قابلیت کنترل و مدیریت لوازم خانگی هوشمند را دارد و اتصال آنها به اینترنت را آسان می کند. قابلیت های متفاوت این روتر باعث شده تا نسبت به سایر مدل ها مزیت هایی داشته باشد.

کارگزاری فارابی


بیشتر بخوانید: تجهیزات خانه هوشمند شیائومی به قابلیت پشتیبانی از گوگل اسیستنت مجهز شدند


بررسی روتر دکو ام ۹ پلاس جدید تی پی لینک

روتر دکو ام ۹ پلاس یک روتر سه بانده است ولی سایر روترها معمولا دارای دوباند هستند. استفاده از سه باند در این روتر باعث شده تا هم سرعت آن افزایش یابد و هم یک شبکه ارتباطی اختصاصی بین واحدهای مختلف روتر ایجاد شود. این امر همچنین باعث شده تا ارتباطات اینترنتی و شبکه ای رایانه ها و تلفن های همراه هم سریع تر شود.


بیشتر بخوانید: کورتانا می تواند در روشن کردن چراغ به طور اتوماتیک به شما کمک کند


شاید مهم ترین و جالب ترین ویژگی روتر دکو ام ۹ پلاس امکانات مربوط به هوشمندسازی منازل باشد. روتر M9 Plus  از پروتکل بی سیم زیگ بی پشتیبانی می کند که البته بسیاری از لوازم خانگی هوشمند نیز از آن پشتیبانی می کنند. روتر یادشده فناوری بلوتوث هم دارد.

برای تسهیل مدیریت روتر و وسایل مختلف متصل به آن شرکت تی پی لینک نرم افزاری به نام دکو نیز ابداع کرده که قادر به دریافت فرامین صوتی نیز هست و با دستیار صوتی الکسای شرکت آمازون سازگاری دارد.

قیمت این روتر ۱۸۰ دلار است که در صورت خرید تجهیزات و امکانات اضافه قیمت آن به ۳۰۰ دلار افزایش خواهد یافت.

.

منبع: theverge

آیا در زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر