پیوست سی اولین رسانه مالتی مدیای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات متولد شد

ماهنامه پیوست به عنوان نشریه تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران در بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ سنت‌شکنی کرده و ویژه‌نامه‌ اختصاصی پیوست را در قالب یک برنامه ویدیویی در فضای مجازی به مخاطبانش عرضه کرد.

این ویژه‌ برنامه تصویری با عنوان #پیوست_سی در چهار برداشت حدودا ۳۰ ‌دقیقه‌ای با همکاری آپارات، تهیه و هر شب حدود ساعت ۱۰ در آپارت منتشر شد.

در الکامپ ۹۷ چه گذشت؟

اگر فرصت نکردید به الکامپ امسال سری بزنید هنوز دیر نشده، علاوه بر تماشای چهار گفتگوی جنجالی و گزارشات ویژه، با #پیوست_سی، یک راست وارد فضای الکامپ شده و از آنچه در بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور رخ داده با خبر ‌شوید.

پیوست سی، برداشت اول: تک‌شاخ‌های بازار فناوری ایران کیستند

گفتگو با آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که اولین بار واژه تک‌شاخ یا همان یونیکورن را او بر سر زبان‌ها انداخت به همراه گزارش‌هایی از تک‌شاخ‌های فناوری ایران و رقابتشان برای اولین بودن را در برداشت اول پیوست سی با مراجعه به این لینک ببینید.

برداشت دوم: آینده بازی های موبایلی در ایران

گفتگو با حسام آرمندهی، از موسسان کافه بازار که امسال بخش الکام گیمز نمایشگاه را در اختیار داشتند به همراه گزارش‌هایی درباره مشکلات بازی سازان و اختلاف کافه بازار و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و خبرها و وقایع روز دوم الکامپ 24 را با مراجعه به این لینک ببینید:

برداشت سوم: کودتا علیه بانک

گفتگوی چالشی با ناصر حکیمی، معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی درباره رقابت خونین فین‌تک‌ها با بانک‌ها با عنوان کودتاه علیه بانک در پیوست سی برداشت سوم منتشر شده است این درحالی است که در این بخش گزارش‌هایی از وضعیت فین‌تک‌های ایران و چالش همیشگی فیلترینگ نیز صحبت شده است. برای دیدن برداشت سوم پیوست سی به این لینک مراجعه کنید.

برداشت آخر: ملت الکترونیکی یا دولت الکترونیکی

گفتگو با رسول سرائیان رئیس سازمان فناوری اطلاعات درباره ارتقای رتبه ایران در شاخص توسعه دولت الکترونیکی سازمان ملل به همراه گزارش‌هایی درباره اینکه آیا دولت الکترونیکی واقعا در ایران وجود دارد؟ اگر چنین است پس چرا مردم آن را احساس نمی کنند؟ و دیگر اخبار و وقایع روز سوم در این لینک قابل مشاهده است.

پیوست سی همچنان به راه خود ادامه خواهد داد

نمایشگاه الکامپ۹۷ در واقع زمان تولد #پیوست_سی بود اما پیوست‌سی به عنوان یک رسانه مالتی مدیا همچنان به کار خود ادامه خواهد داد از هفته های آینده با سری برنامه های ویدیویی پیوست سی در کانال اختصاصی آپارات با شما خواهیم بود.

ماهنامه پیوست نشریه تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران است که محتوای مورد نیاز مدیران ارشد و تصمیم سازان و متخصصان و فعالان این حوزه را تهیه و ماهانه منتشر می‌شود برای دسترسی به محتوای این ماهنامه می‌توانید به سایت www.peivast.com سر بزنید.ارسال نظر