آغاز پیش فروش محصولات ایران‌ خودرو از سوم مهرماه ؛ ۵۳ هزار دستگاه

پیش فروش محصولات ایران‌ خودرو از روز سه شنبه، سوم مهرماه آغاز می‌شود. در این پیش فروش ۵۳ هزار دستگاه از محصولات این گروه عرضه خواهد شد.

به گزارش تکراتو، پیش فروش محصولات ایران‌ خودرو به منظور صیانت از حقوق مصرف کنندگان نهایی و مدیریت بازار، از روز سه شنبه سوم مهر ماه به صورت اینترنتی آغاز و طی شش روز اجرایی خواهد شد.

معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو در مورد این پیش فروش اعلام کرد که خودروهای پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و ۲۰۶ تیپ ۵، پژو۴۰۵ جی ال ایکس، سمند ال ایکس، سورن ای ال ایکس، رانا، دنا و وانت آریسان در این پیش فروش قابل عرضه است.


بیشتر بخوانید: آیا تعیین قیمت خودرو در حاشیه بازار می‌تواند به کاهش آن کمک کند؟


بررسی شرایط پیش فروش محصولات ایران‌ خودرو

مصطفی خان کرمی به شرایط پیش فروش محصولات ایران‌ خودرو اشاره کرد و اعلام نمود که در پیش فروش ویژه این شرکت، جهت جلوگیری از ترافیک مشتریان بر روی وب سایت فروش و اتلاف وقت و سرعت بخشیدن به فرآیند ثبت نام، کد ملی مشتریان بر اساس رقم سمت راست به شش گروه تفکیک شده و در هر روز فقط مشتریان با کد ملی تعیین شده امکان ثبت نام خواهند داشت.

بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته، دارندگان کد ملی با رقم سمت راست عدد ۱ روز سه شنبه هفته جاری، کد ملی با رقم سمت راست اعداد ۲ و ۳ روز چهارشنبه هفته جاری، کد ملی با رقم سمت راست اعداد ۴ و ۵ روز پنج شنبه هفته جاری، کد ملی با رقم سمت راست  اعداد ۶ و ۷ روز شنبه، کد ملی با رقم سمت راست اعداد ۸ و ۹ روز یکشنبه و کد ملی با رقم سمت راست عدد صفر روز دوشنبه هفته آینده خواهند توانست در طرح پیش فروش محصولات ایران‌ خودرو ثبت نام کنند.


بیشتر بخوانید:  بررسی دلایل افزایش قیمت خودرو از زبان وزیر صنعت معدن و تجارت


معاون مدیرعامل بازاریابی و فروش ایران خودرو به دیگر محدویت‌های طرح پیش فروش ۵۳ هزار دستگاه از محصولات این شرکت اشاره کرد و گفت که ایران خودرو برای ثبت نام خودرو اولی‌ها و یا افراد فاقد خودرو، اعتماد به مشتریان و تکمیل فرم خود اظهاری را در برنامه قرار داده است.

همچنین برای مواردی مانند داشتن گواهینامه و عدم داشتن خودرو، در زمان ثبت نام به گفته‌های خریدار اعتماد می‌شود و در زمان تحویل خودرو بر اساس استعلام‌های لازم راستی آزمایی صورت می‌گیرد.

در طرح پیش فروش محصولات ایران‌ خودرو به منظور افزایش اعتماد مشتریان، امکانی در نظر گرفته شده که مشتریانی که موفق به ثبت نام شده‌اند، اسامی آنها برای عموم قابل مشاهده باشد. مشخصات این افراد شامل نمایش نام خانوادگی و چند شماره از کد ملی آنها، البته آن هم ۵ دقیقه پس از از ثبت نام نهایی خواهد بود.

 

بیشتر بخوانید:

 

آیا در زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

.

منبع: iranjibارسال نظر