همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

برگزاری چهارمین دوره مسابقات برنامه ‌نویسی کدکاپ توسط مرکز نوآوری دانشگاه شریف

مرکز نوآوری دانشگاه شریف، چهارمین دوره مسابقات برنامه ‌نویسی کدکاپ را برگزار می‌کند. هدف از این مسابقات استخدام برنامه نویسان است.

به گزارش تکراتو، چهارمین دوره مسابقات برنامه ‌نویسی کدکاپ شریف، قرار است در دو مرحله  اینترنتی (غیرحضوری) و حضوری برگزار شود. مرحله‌ اینترنی مسابقات از ۱۳ مهر آغاز شده و تا ۲۵ مهر ادامه خواهد داشت. شرکت‌کنندگان برتر مرحله‌ اینترنتی (غیر حضوری) برای شرکت در مرحله‌ حضوری که ۲۴ و ۲۵ آبان ماه برگزار می‌شود، دعوت خواهند شد.

برگزاری چهارمین دوره مسابقات برنامه ‌نویسی کدکاپ

چهارمین دوره مسابقات برنامه ‌نویسی کشوری کدکاپ شریف، با هدف سنجش مهارت برنامه‌نویسان، رقابت آن‌ها و در نهایت استخدام برنامه‌نویسان با مهارت برگزار می‌شود.

این دوره از مسابقات، در ۱۴ زبان برنامه‌نویسی پرکاربرد در قالب مسابقات الگوریتمی و همچنین در ۸ تکنولوژی روز ایران و جهان، شامل تکنولوژی‌های PHP، Laravel ، Front-end ، React Native Android، Python، Django و React برگزار می‌شود.

کدکاپ ۴ اولین مسابقه‌ برنامه‌نویسی کشور و منطقه است که به صورت همزمان ده‌ها زبان برنامه‌نویسی و تکنولوژی پرکاربرد را در بر دارد. دراین مسابقات تصحیح پاسخ‌های ارسالی شرکت‌کنندگان به صورت خودکار توسط سامانه‌ داوری و مهارت‌سنجی Quera انجام می‌شود.

برنامه‌نویسان در هر سطحی از دانش فنی و تجربه‌ کاری که باشند می‌توانند در این سلسله مسابقات شرکت کنند و علاوه بر محک زدن مهارت‌های برنامه‌نویسی خود و رقابت با سایر برنامه‌نویسان کشور، فرصت کار در بهترین شرکت‌های کشور را نیز پیدا کنند.

جوایز در نظر گرفته شده در این دوره از مسابقات ۲۵ میلیون تومان است که به نفرات برتر اهدا خواهد شد.

.

منبع: mehrnews

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |ارسال نظر