بالاخره امکان استفاده از استیکر در واتساپ فراهم شد

پس از مدت‌ها انتظار، سرانجام استفاده از استیکر در واتساپ فراهم شد. نسخه‌ی اندروید و iOS پیام‌رسان واتساپ اکنون از استیکر پشتیبانی می‌کند.

به گزارش تکراتو، پیش از این واتساپ از تصاویر گیف و ایموجی‌ها پشتیبانی می‌کرد، اما برخی از کاربران مدت‌ها است که از سازنده‌ی این اپلیکیشن به‌دلیل نبود استیکرها، گلایه‌مندند. حال به‌تازگی به‌صورت رسمی اعلام شده است که این پیام‌رسان، از این پس از استیکر هم پشتیبانی می‌کند.

استفاده از استیکر در واتساپ

در اطلاعیه‌ی منتشرشده در وبلاگ واتساپ، اعلام شده است که فعلا، تنها استیکرهای ساخته‌شده توسط طراحان داخلی این شرکت و چندین هنرمند دیگر قابل‌استفاده هستند. با این‌حال، مالک WhatsApp برای اطمینان حاصل‌کردن از رشد تعداد استیکرهای این پیام‌رسان، چندین API و رابط کاربری ویژه را منتشر کرده است که به کاربران امکان ساخت مجموعه‌استیکرهای اختصاصی خودشان را می‌دهد.

به‌منظور فرستادن استیکر، تنها کافی است روی گزینه‌ی جدیدی که به‌تازگی به این اپلیکیشن اضافه شده، ضربه زد و یکی از استیکرها را انتخاب و برای مخاطب خود ارسال نمود. به‌خاطر داشته باشید که تعداد استیکرهای واتساپ هم‌اکنون بسیار کم بوده و حتی امکان ارسال استیکر، هنوز برای برخی از کاربران فعال نشده است.

طبق ادعای برخی منابع، انتشار گسترده‌ی این قابلیت از هم‌اکنون آغاز شده است و کاربران می‌توانند با به‌روزرسانی اپلیکیشن خود، از این ویژگی بهره‌مند شوند.

 

آیا در زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

.

منبع:  engadgetارسال نظر