بررسی پرفروش ترین محصول اپل در سه ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۸

پرفروش ترین محصول اپل در سه ماهه‌ی سوم سال 2018، اپل واچ است. در این سه ماه چیزی حدود ۴.۵ میلیون دستگاه از این محصول فروخته شده است.

به گزارش تکراتو، براساس گزارش شرکت استراتژی آنالیتیکس  (Strategy Analytics)، فروش ساعت‌های هوشمند به مرز ۱۰ میلیون دستگاه رسیده که حدود ۴۵ درصد از آن مربوط به شرکت اپل است.

فروش این شرکت در مقایسه با سال گذشته، ۲۵ درصد رشد داشته است. لازم به ذکر است که اپل هیچ‌گاه آمار رسمی و دقیقی از میزان فروش ساعت هوشمند خود منتشر نکرده است. طبق گفته‌ی شرکت اپل، فروش تجهیزات پوشیدنی این شرکت در سه‌ماهه‌ی اخیر حدود ۵۰ درصد افزایش یافته و با در نظر گرفتن فروش سایر محصولات، در مجموع درآمدی برابر با ۴.۲ میلیارد دلار را به دست آورده است.

بررسی پرفروش ترین محصول اپل

هم‌اکنون سهم اپل در بازار ساعت‌های هوشمند به علت حضور شرکت‌های فیت‌بیت و سامسونگ به کمتر از ۶۰ درصد کاهش یافته است. فیت‌بیت هم‌اکنون با مدل‌های لونیک و ورسا و سامسونگ هم با گلکسی واچ وارد بازار شده است. این شرکت‌ها در سه‌ماهه‌ی سوم به ترتیب ۱.۵ و ۱.۱ میلیون دستگاه فروش داشتند.

گارمین چهارمین فروشنده‌ی بزرگ بازار، رشد و پیشرفت خوبی داشته است. اما برای حفظ موقعیت خود در این حوزه، باید فاکتور‌های رقابت‌پذیری را افزایش دهد. این شرکت حدود ۸۰۰ هزار دستگاه روانه بازار کرده است.

سری جدید ساعت هوشمند اپل دارای صفحه نمایشی بزرگتر، سنسور الکتروکاردیوگرام (ECG) و پردازنده‌ای سریع‌تر است. فروش اپل با عرضه‌ی این ساعت‌ هوشمند در اواخر سپتامبر امسال رشد قابل توجهی داشت.

 

آیا در زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

.

منبع:  appleinsiderارسال نظر