تمدید شراکت و همکاری سامسونگ با کمیته ملی المپیک تا سال 2028

هفته گذشته طی مراسمی اعلام شد که همکاری سامسونگ با کمیته ملی المپیک تمدید شده و این مشارکت تا سال 2028 میلادی ادامه خواهد داشت.

در مراسمی که در شهر سئول کره جنوبی برگزار شد، توماس باخ، رئیس کمیته بین‌المللی المپیک و جی لی، معاون مدیرکل سامسونگ الکترونیکس، سونکازو تاکدا، رئیس کمیسیون بازاریابی کمیته ملی المپیک، دانگ جین کو، مدیرعامل سامسونگ موبایل و یانگ هی لی، معاون اجرایی سامسونگ الکترونیکس حضور داشتند. در این مراسم توافقنامه تداوم همکاری سامسونگ با کمیته ملی المپیک تا سال 2028 امضا شد.

همکاری سامسونگ با کمیته ملی المپیک تا سال 2028

براساس این توافقنامه شرکت سامسونگ همچنان به پشتیبانی خود از بازی‌های المپیک در حوزه تامین تجهیزات ارتباطات بی‌سیم و کامپیوتری مانند توسعه استفاده از قابلیت‌های هوش مصنوعی، واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و 5G در این بازی‌ها ادامه خواهد داد. دو طرف همچنین توافق کردند همکاری‌ های راهبردی را با هدف افزایش تعامل با نسل جوان سراسر جهان و ترویج ورزش و ارزش‌های مرتبط با المپیک، توسعه دهند.

تمدید شراکت و همکاری سامسونگ با کمیته ملی المپیک تا سال 2028

توماس باخ، مدیر کمیته بین‌المللی المپیک در این مراسم گفت:

با توجه به سابقه دو دهه همکاری‌مان با سامسونگ، خیلی خوشحالم که می‌توانیم این همکاری را برای ۱۰ سال دیگر نیز ادامه دهیم. در ۲۰ سال گذشته توانستیم با ترکیب ارزش‏های والای المپیک و فناوری‌های پیشروی سامسونگ در حوزه ارتباطات بی‌سیم توانستیم همکاری سازنده‌ای داشته باشیم. ما در کنار هم می‌توانیم ورزشکاران و هواداران بازی‌های المپیک را در سراسر جهان به هم متصل کنیم، اکنون نیز امیدواریم تا در همکاری با سامسونگ آینده دیجیتالی را برای المپیک رقم بزنیم.

دی جی کو، مدیرعامل سامسونگ موبایل نیز اظهار کرد:

سامسونگ در ۲۲ سال همکاری خود با کمیته بین‌المللی المپیک روح امید، دوستی و اتحاد در این بازی‎ها الهام گرفته است. ما امیدواریم با استفاده از تجهیزات نوآورانه خودمان در حوزه ارتباطات بی‎سیم که قابلیت پشتیبانی از فناوری‎های AI, VR, AR و 5G را دارند، بتوانیم هیجان بازی‎ها را به شکلی ترویج کنیم که ورزشکاران و هواداران همواره با هم در ارتباط مانده و تجربه خود از عظمت این بازی‎ها را به اشتراک بگذارند.

تمدید شراکت و همکاری سامسونگ با کمیته ملی المپیک تا سال 2028

بیشتر بخوانید: واقعیت افزوده چیست؟

سونکازو تاکدا، مدیر بازاریابی المپیک در این مراسم گفت:

شرکت سامسونگ خودش نماد موفقیت در سطح جهانی است و برند آن در سراسر دنیا شناخته شده است. سامسونگ ارزش‌های المپیک را درک کرده و آنها را از طریق فناوری و کمپین‌های بازاریابی به شکلی ترویج می‌کند که موانع را از میان برداشته و مخاطبان جدیدی برای این بازی‌ها همراه می‌آورد. از دید تجاری، تداوم همکاری ما با سامسونگ تا سال 2028 نشان دهنده توانایی‌های بلندمدت و جذابیت برنامه‌های بازاریابی است.

به این ترتیب حمایت سامسونگ از این بازی‌ها، پس از المپیک 2020 توکیو و تا المپیک 2028 لس‌آنجلس ادامه خواهد داشت و البته المپیک جوانان 2028 را هم شامل خواهد شد. سامسونگ همچنین به حمایت خود از کمیته بین‌المللی المپیک و کمیته‌های ملی کشورها و ورزشکاران آنها ادامه خواهد داد.

سامسونگ حمایت خود از بازی‎های المپیک را از سال 1998 و المپیک زمستانی ناگانو آغاز کرد. این حمایت در سال 2006 به بازی‎های پارالمپیک هم توسعه داده شد.

شرکت سامسونگ قصد دارد برنامه «گوشی ورزشکاران» خود را با همکاری کمیته بین‌المللی المپیک و کمیته‎های اجرایی مشابه ادامه دهد. براساس این برنامه نسخه‌های خاص از گوشی‎های گلکسی در اختیار همه ورزشکاران شرکت کننده در بازی‌های المپیک و پارالمپیک قرار می‌گیرد تا تجربه آنها از المپیک را بهتر کرده و امکان ارتباط دائم با خانواده و دوستان و البته ثبت و اشتراک‌گذاری این تجربه را برای آنها فراهم کند.

منبع: سامسونگارسال نظر