اکانت مخصوص اینفلوئنسرهای اینستاگرام با نام Creator Accounts

اکانت مخصوص اینفلوئنسرهای اینستاگرام ساخته می‌شود. این شبکه اجتماعی قصد دارد تا برای اکانت های پرفالوئر خود ویژگی جدیدی را ارائه کند. بر اساس این گزارش، اینفلوئنسرهای اینستاگرام حساب کاربری مخصوصی برای تجزیه و تحلیل های جدید در اختیار خواهند داشت.

این شبکه اجتماعی در حال آزمایش ویژگی جدیدی به نام Creator Accounts است. این ویژگی اینفلوئنسرهای اینستاگرام را به تجزیه و تحلیل های جدید و همچنین امکانات خاص در پیام رسانی مجهز می‌کند.

این آپدیت جدید اینستاگرام که احتمالا سال آینده عرضه خواهد شد، در واقع جایگزینی برای پروفایل های تجاری این شبکه اجتماعی است که در سال 2016 معرفی گردید. اینستاگرام در همین خصوص بیانیه ای را منتشر کرده است.

در این بیانیه آمده است:

کاربران اینستاگرامی برای برقراری ارتباط با دنبال کنندگان خود و ترویج برندهای شخصی به شدت به اینستاگرام متکی هستند، اما ابزارهایی که هم اکنون در اختیار کسب و کارها است، ردیابی میزان رشد و گسترش تجارت را طی زمان مشکل تر می کند. ما مشغول ساخت یک حساب کاربری مخصوص به نام Creator Account هستیم که این چالش ها را برطرف می کند و به افراد اجازه می دهد برندهای شخصی خود را راحت تر در اینستاگرام گسترش دهند.

ویژگی اکانت مخصوص اینفلوئنسرهای اینستاگرام

همان طور که گفته شد اینستاگرام قصد دارد تا برای اکانت های پرفالوئر خود ویژگی خاصی به نام Creator Account را راه اندازی کند. اکانت مخصوص اینفلوئنسرهای اینستاگرام به آنها اجازه خواهد داد تا از روش های جدیدی اطلاعات تماس برای پروفایل ها را شخصی سازی کرده و همچنین ابزارهایی برای فیلتر کردن پیام ها در اختیار داشته باشند.

اگر چه بسیاری از اینفلوئنسرهای اینستاگرام برای ارتباط برقرار کردن با فالوئرهای خود به این پلتفرم متکی هستند، اما ابزارهای فعلی موجود می‌تواند برای آنها چالش برانگیز باشد.

ویژگی هایی مانند فیلتر کردن پیام باعث می‌شود تا پیام های مهم از ایمیل های طرفداران و یا مطالب اسپم جدا شوند.

بیشتر بخوانید: آموزش استفاده از اینستاگرام

حساب کاربری اینفلوئنسرها با گزینه های مخصوصی برای دریافت تحلیل های پیشرفته تر عرضه می شود که به آنها نشان می دهد در بازه های هفتگی و روزانه، تعداد دنبال کنندگان آنها چگونه تغییر کرده است.

اینستاگرام در حال حاضر نیز برای پروفایل های تجاری آنالیزهایی را ارائه می‌کند، اما گفته می‌شود که برای پروفایل های جدید اینفلوئنسرها تجزیه و تحلیل ها با جزئیات بیشتری همراه خواهد بود.

در این گزارش آمده است که آنالیز داده ها موضوع بسیار مهمی است، اما نه فقط برای اینکه به صاحبان اکانت های اینستاگرام اجازه می‌دهد تا ارزیابی دقیق تری از محتویات به اشتراک گذاشته شده داشته باشند، بلکه این موضوع بیشتر به دلیل مصون ماندن در برابر هک های احتمالی است. عدم وجود آنالیزهای دقیق و پیچیده، حساب کاربری افراد را در برابر حملات هکری آسیب پذیرتر می‌کند.

.

منبع: mashableارسال نظر