انحنای قاب آیپد پرو ۲۰۱۸ عادی است!

اپل انحنای قاب آیپد پرو ۲۰۱۸ را تایید می‌‌کند، اما اشاره می‌کند که این نقص در تبلت ۸۰۰ دلاری اپل عادی است. این شرکت با معرفی آیپد پرو ۲۰۱۸ به چالش جدیدی در خصوص خمیدگی قاب آلومینیومی این دستگاه وارد شد.

اپل تقریبا دو ماه بعد از معرفی iPad Pro مدل ۲۰۱۸ اذعان کرد که ممکن است برخی از خریداران آیپدهای ۱۱ و ۱۲ اینچی این شرکت، محصول خود را با انحنای کمی از قاب آلومینیومی آن دریافت کنند، اما این شرکت به هیچ عنوان آن را غیر طبیعی نمی‌داند!

انحنای قاب آیپد پرو ۲۰۱۸

پس از معرفی تبلت ۸۰۰ دلاری اپل در اوایل آبان ۹۷، گزارش های مختلفی درباره خمیدگی و شکستن این دستگاه در خبرگزاری های مختلف منتشر شد. تست های خمیدگی آیپد پرو مدل ۲۰۱۸ نشان می‌دهد که این دستگاه به راحتی و با فشار می‌تواند از وسط شکسته و خم شود.

اکنون خبر می‌رسد که بسیاری از خریداران تبلت جدید اپل این دستگاه را با انحنای قاب آن دریافت کرده‌اند، اما با این وجود کوپرتینویی ها این تغییر شکل در پوشش دستگاه را یک عارضه جانبی طبیعی از فرایند تولید می‌دانند و می‌گویند که این موضوع هیچ تاثیری بر عملکرد آن نخواهد داشت.

علاوه بر این، اپل در ادامه توضیح می‌دهد که این خم جزئی در شاسی آیپد پرو در طول زمان بیشتر نخواهد شد و نباید آن را به عنوان یک نقص در نظر گرفت. این شرکت علت خم شدن قاب این دستگاه را به دلیل فرایند خنک کاری آلومینیوم و قطعات پلاستیکی آن می‌داند.

باید دید که آیا این خمیدگی شاسی می‌تواند در فروش آیپدهای ۱۱ و ۱۲ اینچی اپل با قیمت ۸۰۰ دلاری آن تاثیر بگذارد یا خیر.

اخبار موبایل را با تکراتو دنبال کنید.

بیشتر بخوانید:

.

منبع: dailymailارسال نظر