مکالمه رایگان تلفن ثابت و اینترنت رایگان مخابرات در شب یلدا

اینترنت و مکالمه رایگان تلفن ثابت به مناسبت شب یلدا به مشتریان مخابرات ارائه می‌شود. این خبر را مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: به‌منظور استفاده مشترکین از خدمات شرکت مخابرات ایران در شب یلدا و در راستای تحقق شعار ارتباطی فراگیر، تمام مکالمات درون‌شبکه‌ای (تلفن ثابت به تلفن ثابت درون استانی) از ساعت 20 روز جمعه 30 آذرماه تا ساعت 8 صبح روز شنبه اول دی‌ماه به‌صورت رایگان برای تمام مشترکین در سراسر کشور محاسبه می‌شود؛ همچنین برای مشتریان سرویس اینترنت مخابرات نیز بسته‌های ترافیک زمان‌دار با تخفیف ویژه به مدت 10 روز به فروش می‌رسد.

اینترنت و مکالمه رایگان تلفن ثابت برای شب یلدا

به گزارش تکراتو و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سید مجید صدری ضمن اعلام مطلب فوق اضافه کرد: به‌منظور همراهی با مشتریان اینترنت شرکت مخابرات ایران، دو بسته ویژه طراحی‌ شده است که از تاریخ پنجشنبه 29 آذرماه تا روز یکشنبه 9 دی‌ماه به مدت 10 روز قابل‌فروش خواهد بود.

وی در همین رابطه بیان داشت: بسته‌های اینترنت مخابرات به دو صورت “بسته ویژه اول با میزان ترافیک بین‌الملل 2 گیگابایت به قیمت 2 هزار تومان و با مدت مصرف 3 روزه” و همچنین “بسته ویژه دوم با میزان ترافیک 5 گیگابایت و باقیمت 5 هزار تومان و با مدت‌زمان مصرف 7 روزه” طراحی‌شده است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران بابیان اینکه فروش بسته‌های ویژه از امروز، پنج‌شنبه 29 آذرماه، آغاز می‌شود اضافه کرد: این بسته‌های ویژه اینترنتی و مکالمه رایگان تلفن ثابت درون شبکه‌ای به جهت تکریم از مشتریان اینترنت مخابرات ارائه می‌شود.

شب یلدا را با تماس رایگان تلفن ثابت و اینترنت رایگان مخابرات بگذرانید.

اخبار داخلی را با تکراتو دنبال کنید.ارسال نظر