تعداد تماس های ماهیانه با سامانه ۱۱۸ چقدر است

تعداد تماس های ماهیانه با سامانه تلفنی ۱۱۸ حدود ۴۰ میلیون تماس است. به گفته مدیرعامل شرکت مخابرات ایران مراکز ۱۱۸ هر ماه حدود ۴۰ میلیون پاسخگویی ثبت شده دارند.

شرکت مخابرات ایران، مجید صدری با تشریح وضعیت پاسخگویی در مراکز ۱۱۸ گفت: سامانه ۱۱۸ به صورت ماهانه و میانگین در حدود ۴۰ میلیون پاسخگویی ثبت شده دارد که بازویی کارآمد در برقراری ارتباطی فراگیر با تمام مشتریان مخابرات در اقصی نقاط کشور هستند.

۴۰ میلیون تماس ماهیانه با مراکز ۱۱۸

مجید صدری با اشاره به تعداد تماس های ماهانه با سامانه ۱۱۸ می‌گوید که دو هزار و ۵۹۸ پرسنل پاسخگوی مراکز ۱۱۸ در کل کشور، به صورت شبانه روزی پاسخگوی مردم هستند.

به گزارش تکراتو و به نقل از مهر، صدری یکی از مهم ترین اولویت های شرکت مخابرات ایران را تجمیع کدها و مراکز تماس به منظور تسریع و یکپارچه سازی در ارائه خدمات و پاسخگویی عنوان کرد.

وی افزود: کد ۲۰۲۰ به عنوان مرکز فروش، پاسخگویی و پشتیبانی سرویس های شرکت مخابرات ایران به صورت متمرکز و شبانه روزی آماده پاسخگویی به مشتریان و متقاضیان است. هدف از متمرکز کردن این سامانه، سرعت بخشیدن به فرایند پشتیبانی و فروش سرویس هایی مانند اینترنت پرسرعت ADSL و VDSL، تانوما و تلویزیون اینترنتی IPTVو تلفن ثابت بر بستر اینترنت Sip phone است.

صدری افزود: در صورت خرابی سرویس اینترنت، مشترکین می توانند به صورت مکانیزه توسط این سامانه، خرابی را ثبت کنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن، کارشناسان مربوطه نسبت به رفع خرابی اقدام کنند.

وی درباره سامانه ۲۰۱۰ نیز اضافه کرد: این سامانه ویژه مشتریان تجاری شرکت مخابرات ایران است و مشتریان عمده مخابرات ایران می توانند از سراسر کشور ضمن تماس با این سامانه اختلالات احتمالی سرویس را ثبت کنند و از فرایند های فروش، صورتحساب گیری و پشتیبانی و پیگیری مکاتبات سرویس ها مطلع شوند.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران سامانه ۲۰۱۱۷ را جهت اعلام خرابی مشترکین تلفن ثابت و سامانه ۲۰۰۰ را به عنوان سامانه پرداختی برای تمام قبوض خدماتی از جمله تلفن ثابت و همراه، آب، برق ، گاز و غیره عنوان کرد و افزود: با استفاده از سامانه ۲۰۰۰ ، هم میزان تردد و پرداخت های حضوری کم شده و هم پرداخت قبوض در سریع ترین زمان ممکن صورت می گیرد که به عنوان یکی از بهترین راه های پرداخت های غیر حضوری در ایفای نقش های مسئولیت های اجتماعی شرکت موثر است.

وی گفت: حرکت به سمت یکپارچگی و محدود کردن تعداد کدها و متمرکز کردن مراکز تماس و پاسخگویی شرکت در کل کشور با هدف افزایش کیفیت پاسخگویی در بخش های مختلف در حال انجام است.

اخبار داخلی را با تکراتو دنبال کنید.ارسال نظر