افتتاح فروشگاه موبایل سامسونگ در مجتمع پایتخت تهران

جدیدترین فروشگاه موبایل سامسونگ در مجتمع پایتخت تهران در روز سه‌شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ با حضور مدیران و خبرنگاران بازگشایی گردید.

مجتمع پایتخت بزرگترین مرکز خرید تجهیزات رایانه‌ای، لپ‌تاپ، موبایل و سایر کالاهای دیجیتال در ایران به شمار می‌رود که به دلیل موقعیت مکانی مناسب مورد توجه بسیاری از خریداران لوازم فناوری قرار گرفته است. این مجتمع پیش از این به طور رسمی میزبان ستاره‌های کهکشان سامسونگ (گوشی‌های موبایل، ابزارهای پوشیدنی، لوازم جانبی و…) بوده است.

افتتاح فروشگاه موبایل سامسونگ در مجتمع پایتخت تهران

در مراسمی که با حضور مدیران ارشد شرکت سامسونگ، خبرنگاران و جمعی از علاقه‌مندان برگزار می‌شد، فروشگاه موبایل سامسونگ در طبقه همکف مجتمع پایتخت تهران بطور رسمی آغاز به کار کرد. در این فروشگاه دستگاه‌های موبایل، تبلت و لوازم جانبی‌ سامسونگ عرضه می‌شود. با توجه به فضای مناسب و طراحی انجام شده مراجعه‌کنندگان می‌توانند از نزدیک با تازه‌ترین فناوری‌های سامسونگ آشنا شوند.

افتتاح فروشگاه موبایل سامسونگ در مجتمع پایتخت تهران

طراحی خاص برند شاپ سامسونگ جزیره مجتمع کامپیوتر پایتخت، این اجازه را به کاربر می‌دهد که با ویژگی‌های منحصربه‌فرد پرچمداران این برند از نزدیک آشنا شود. بخش‌های عکاسی، اسلوموشن، صندلی واقعیت مجازی و… از قسمت‌های جالب این فروشگاه است.

مجتمع تجاری پایتخت

مجتمع پایتخت همچنین به عنوان  مرکز اصلی خرید لوازم الکترونیکی و همراه در مناطق شمالی و مرکزی تهران شناخته می‎شود و اکنون با حضور سامسونگ در این مرکز، امکان دسترسی علاقه‏ مندان به مجموعه‏ های متنوع‏ تر، از پیشرفته‏ ترین لوازم همراه فراهم شده است.

افتتاح فروشگاه موبایل سامسونگ در مجتمع پایتخت تهران

نسل جدید فروشگاه‌های سامسونگ با تکیه بر طراحی نوآورانه خود با هدف ایجاد تجربه‌ای جذاب از فناوری ساخته شده‌اند. پیش از این و در آبان ماه امسال، سامسونگ پیشرفته‌ترین فروشگاه موبایل خود را در بلوار اندرزگو تهران افتتاح کرد. فروشگاه اندرزگو علاوه بر اینکه سومین فروشگاه مدرن سامسونگ در جهان محسوب می‌شود، پیشرفته‌ترین نمونه از نسل جدید فروشگاه‌های این شرکت در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا هم به حساب می‌آید.

افتتاح فروشگاه موبایل سامسونگ در مجتمع پایتخت تهران

سامسونگ در طول فعالیت چندین ساله خود در ایران همواره سعی داشته تا حضوری سازنده و بدون توقف را در تمامی شرایط داشته باشد. ادامه مسیر افتتاح فروشگاه‌های جدید سامسونگ همچون فروشگاه موبایل پایتخت از جمله این موارد است که فعالیت مداوم و مستمر این شرکت در تمامی شرایط بازار را نشان می‌دهد.

آدرس برندشاپ سامسونگ در مجتمع کامپیوتر پایتخت

علافمندان می‌توانند با مراجعه به نشانی تهران، بالاتر از میدان ونک، ابتدای بلوار میردادماد؛ مجتمع تجاری پایتخت، طبقه همکف با ویژگی‌های منحصربه‌فرد پرچمداران این برند از نزدیک آشنا شوند.

بیشتر بخوانید:ارسال نظر