coinex
راهنمای خرید تکراتو

قیمت و زمان عرضه گلکسی فولد سامسونگ : سپتامبر 2019/انتهای تابستان 98

نسل جدید گوشی‌های تلفن همراه سامسونگ به زودی وارد بازار خواهد شد. در این نوشته مروری خواهیم داشت بر قیمت و زمان عرضه گلکسی فولد سامسونگ (Galaxy Fold).

یکی از حوزه‎های اصلی تمرکز سامسونگ، پیشگامی در عرضه نسل جدید نوآوری‎ها در صنعت موبایل، از فناوری تا محصولاتی است که می‎تواند کل این صنعت را یک قدم به جلو ببرد. شرکت سامسونگ اوایل سال جاری میلادی اولین نسل از گوشی‎های تاشوی خود را به نام گلکسی فولد (Galaxy Fold) رونمایی کرد. از آن زمان تاکنون این شرکت بهینه‎سازی‎های متعددی را روی این گوشی انجام داده است تا مطمئن شود که کاربران بهترین تجربه ممکن را از استفاده از آن خواهند داشت.

گلکسی فولد ؛ اولین گوشی تاشوی سامسونگ

طراحی این محصول بصورت دقیق توسط سامسونگ ارزیابی شده و در کنار بهینه‎سازی‎های لازم، آزمایش‎های سختی هم برای اطمینان از موفقیت این تغییرات انجام شده است. مواردی که در طراحی و ساخت این گوشی بهینه‎سازی شده عبارتند از:

  • لایه محافظه رویی در نمایشگر اینفینیتی فلکس (Infinity Flex) تا روی حاشیه‎های کناری کشیده شده تا مشخص شود که بخشی از ساختار نمایشگر است و نباید آن را جدا کنند.
  • مقاوم‎سازی‎های بیشتری با هدف حفاظت بهتر از گوشی گلکسی فولد در برابر اجرام خارجی و البته حفظ تجربه‎ای جذاب از تاشو بودن این گوشی، انجام شده است.
  • بالا و پایین بخش لولا با قراردادن سرپوش‎های جدید، تقویت شده است.
  • یک لایه فلزی اضافه به زیر نمایشگر اینفینیتی فلکس اضافه شده تا محافظت از آن بیشتر شود.
  • فضای میان لولا و بدنه گلکسی فولد کمتر شده است.

علاوه بر این بهینه‎سازی‎ها، سامسونگ بصورت مستمر روی بهتر کردن تجربه کلی کاربر از این گوشی هم کار کرده و مواردی مانند سازگار کردن تعداد بیشتری از اپلیکیشن‎ها برای UX خاص تاشو در این گوشی انجام شده است.

عرضه گلکسی فولد سامسونگ در ماه سپتامبر سال 2019/انتهای تابستان 98

گلکسی فولد دارای دو نمایشگر است. به این ترتیب برای دسترسی فوری به اپلیکیشن‎های ضروری خود می‎توانید از نمایشگر رویی این دستگاه استفاده کنید و برای تجربه‎ای متفاوت و انجام همزمان کارهای متفاوت، کافیست گوشی را باز کنید تا به نمایشگر تاشوی داخلی منتقل شوید. در اینجا شما می‏توانید هم‎زمان با مکالمه ویدیویی، اطلاعات و نمودارهای کاری‎تان را هم بررسی کنید.

زمان عرضه گلکسی فولد سامسونگ به بازار

شرکت سامسونگ اکنون مشغول انجام آزمایش‎های نهایی روی این محصول است و عرضه آن به کاربران را از ماه سپتامبر در تعدادی از بازارها آغاز خواهد کرد. جزییات بیشتر مربوط به زمان و محل عرضه این گوشی در آینده اعلام خواهد شد.

قیمت گلکسی فولد سامسونگ

این گوشی قرار است با قیمتی در حدود 1.980 دلار معادل 26 میلیون تومان با نرخ عرض فعلی در اختیار علاقنمدان قرار گیرد.

منبع: سامسونگ

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر