OMPFinex
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

سکانس مبارزه دکتر اختاپوس و اسپایدرمن در No Way Home هم لو رفت

سکانس مبارزه دکتر اختاپوس و اسپایدرمن در No Way Home هم لو رفت. با تکراتو همراه باشید تا سکانس لو رفته No Way Home را بینید.

ظاهرا قرار نیست تا روند انتشار تیزرهای چند دقیقه‌ای از فیلم No Way Home به پایان برسد و به همین ترتیب، ثانیه به ثانیه شاهد قسمت‌های جدیدی از این اثر سینمایی خواهیم بود.

برای مثال حال اگر تمامی صحنه‌های مبارزه پیتر پارکر و دکتر اختاپوس (Doc Oc) را کنار یکدیگر بگذارید، تقریبا کل این درگیری را شاهد خواهید بود! این حرکت شاید تا حدودی از جذابیت صحنه‌های جالب فیلم، پس از اکران آن کم کند در حالی که از طرفی، طرفداران را برای دیدن نسخه کامل شدیدا هیجان‌زده می‌کند!

همچنین ساعاتی پیش یک دقیقه اول اسپایدرمن No Way Home لو رفت که میتوانید آن را در تکراتو مشاهده کنید.

سکانس مبارزه دکتر اختاپوس و اسپایدرمن

با این وجود، در جدیدترین تیزر منتشر شده از فیلم Spider-Man: No Way Home می‌توانیم شاهد یک صحنه جدید باشیم. در این بخش، دکتر استرنج از پیتر پارکر می‌پرسد که «آیا آماده هستی؟» در حالی که بین صحنه شاهد سکانس دیگری از مبارزه روی پل با دکتر اختاپوس هستیم؛ جایی که پیتر سعی می‌کند تا جلوی پایین افتادن یک ماشین یا شاید هم فردی را بگیرد.

اما نکته قابل توجه صحنه بعد از آن است که نشان می‌دهد پیتر حرف استرنج را تایید کرده و می‌گوید «انجامش بده». با این وجود، این دیالوگ‌ها ظاهرا در یک صحنه واحد نیستند و از بخش‌های مختلفی گرفته شده‌اند.

بیشتر بخوانید:

 

نظر شما درباره سکانس مبارزه دکتر اختاپوس و اسپایدرمن در No Way Home چیست؟ نظرات خود را با ما در بخش کامنت‌های تکراتو به اشتراک بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (3 نظر)

  این که لو نرفته؛ به صورت رسمی منتشر شده

  پاسخ

  اَه جای حساسش تموم شد

  پاسخ

  این هیچ چیزی از فیلم رو نشون نمیده و این قسمت مبارزشون توی نسخه اصلی خیلی جذاب و کامل تره

  پاسخ