کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

اعلام جنگ سایبری هکرهای انانیموس علیه دولت پوتین ؛ وبسایت شبکه RT هک شد!

اعلام جنگ سایبری هکرهای انانیموس علیه دولت پوتین به طور علنی توسط این گروه هکری اعلام شده است. آنها شبکه RT وابسته به کرملین را مورد هدف قرار دادند. با تکراتو همراه باشید.

پس از یورش دولت روسیه به خاک اوکراین، گروه هکرهای انانیموس (Ananymous) علیه دولت ولادیمیر پوتین اعلان جنگ سایبری کرده اند. این گروه سایبری در توییتر خود نوشت: «مجموعه انانیموس به طور رسمی علیه دولت پوتین وارد جنگ سایبری می‌شود.» کاربران در فضای مجازی از این اقدام انانیموس حمایت کرده‌اند.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

اعلام جنگ سایبری هکرهای انانیموس علیه دولت پوتین
اعلام جنگ سایبری هکرهای انانیموس علیه دولت پوتین در توئیتر

همچنین وبسایت شبکه خبری RT وابسته به دولت روسیه نیز برای مدتی از دسترس خارج شده بود. این شبکه خبری در انگلستان نیز فعالیت می‌کند و گزارش‌های جانبدارانه آنها از دولت پوتین همواره مورد انتقاد قرار گرفته است.

هکرهای این گروه عمدتا با ماسک‌های شناخته‌شده ای در مقابل دوربین ظاهر می‌شوند. در طول سال‌های گذشته آنها اعلام موضع‌های جنجالی داشته‌اند. این گروه هکری جولای سال 2021 نیز در یک پیام تهدیدآمیز به ایلان ماسک، ینبانگذار تسلا و اسپیس‌اکس و فعال بازار ارزهای دیجیتال هشدار دادند که از دخالت در این بازار خودداری کنند.

مطالب بیشتر در تکراتو:

.

منبع: dailymail

نظر شما در خصوص اعلام جنگ سایبری هکرهای انانیموس علیه دولت پوتین چیست؟ در کامنت ها بگویید!ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (2 نظر)

    وبسایت همین انانیمس توسط هکرای روس هک شد امروز

    پاسخ

    انانیموس هیچ غلطی نمیتواند علیه پوتین و هکر های روسی بکند

    پاسخ