coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

پوتین قدرت را واگذار می‌کند؛ ماجرای جراحی سرطان او چیست؟

جدیدترین گزارش‌ها حاکی از آن هستند که پوتین قدرت را واگذار می‌کند و دلیل واگذاری قدرت پوتین ، جراحی سرطان است. گفته می‌شود که او قدرت را به‌طور موقت، به رئیس پلیس فدرال سابق واگذار خواهد کرد.

شنبه گذشته، ویدیویی در یک کانال مرموز به نام «General SVR» منتشر شد که از واگذاری قدرت پوتین به نیکولای پاتروشف، رئیس شورای امنیت پلیس فدرال روسیه خبر می‌داد. پاتروشف در طول درمان پوتین، از جراحی تا دوران مراقبت پس از آن، قدرت را در دست خواهد داشت.

این کانال تلگرامی قبلا گزارش کرده که پوتین به توصیه پزشکان، باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد. این کانال ظاهرا توسط یک ژنرال سابق سرویس اطلاعات خارجی روسی، با نام مستعار ویکتور میخائیلوویچ، اداره می‌شود.

واگذاری قدرت پوتین به مقام پلیس فدرال

براساس ویدیوی منتشر شده در این کانال تلگرامی که هنوز توسط هیچ منبع موثقی تایید نشده، این احتمال وجود دارد که جراحی و دوران نقاهت پس از آن، پوتین را برای مدت کوتاهی ناتوان کند.

ظاهر بیمار و رفتار غیرمعمول پوتین در انظار عمومی، اخیرا سوالاتی را درباره وضعیت سلامتی او ایجاد کرده است.

پوتین قدرت را واگذار می‌کند؛ ماجرای جراحی سرطان او چیست؟

راوی این ویدیو می‌گوید که واگذاری قدرت پوتین برای مدت زمان طولانی، بعید به نظر می‌رسد. او همچنین اضافه کرد که پاتروشف احتمالا دو یا سه روز قدرت و کنترل کشور را در دست خواهد داشت.

راوی ویدیو درباره گزینه انتخاب شده برای واگذاری قدرت پوتین گفت: «این بدترین گزینه است.» او اضافه کرد: «پاتروشف فردی شرور است و بهتر از پوتین نیست. او حیله‌گرتر از پوتین است و به عقیده من، او حتی از پوتین موذی‌تر است. اگر او قدرت را در دست بگیرد، مشکلات روس‌ها چندین برابر خواهد شد.»

ولادیمیر میخائیلوویچ، مدیر این کانال تلگرامی با حالت شومی توضیح داد که او و متحدانش، اجازه نمی‌دهند که قدرت به دست پاتروشف بیفتد.

جان کربی، سخنگوی پنتاگون، روز دوشنبه در پاسخ به سوالی در رابطه با این ویدیو گفت که نمی‌توان آن را تایید کرد. «من چیزی ندیدم که بتواند در تایید [این ویدیو و توضیحات آن] به ما کمک کند.»

این ویدیو پس از انتشار گزارش یکی از شبکه‌های تحقیقاتی روسیه، The Project منتشر شده است. The Project در گزارش خود مدعی شده که پوتین در سال‌های اخیر، به پزشک متخصص سرطان مراجعه کرده است. پوتین در رابطه با موضوع سلامتی خود دچار پارانویا شده و حتی به روش‌های درمانی غیر متعارف و وحشیانه روی آورده است.

گفته می‌شود که پوتین در خون استخراج شده از شاخ تازه و در حال رشد گوزن، حمام می‌کند. وان خون شاخ گوزن، روشی است که در منطقه آلتای روسیه که هم‌مرز با قزقستان و مغولستان، به عنوان درمان جایگزین استفاده می‌شود. کسانی که به این درمان اعتقاد دارند، می‌گویند که این حمام‌، سیستم قلبی عروقی را بهبود می‌بخشد و باعث جوان شدن پوست می‌شود.

بنابر گزارش این شبکه اطلاعاتی، پزشک انکولوژیست به نام اوگنی سلیوانوف در طول چهار سال گذشته، چندین بار به خانه مخفیانه پوتین رفته است. این گزارش همچنین ادعا دارد که پوتین در پاییز گذشته، در سکوت کامل خبری، تحت یک عمل جراحی بوده است. در برخی محافل پزشکی این باور وجود دارد که جراحی اخیر پوتین، مربوط به بیماری تیروئیدی بوده است.

ویدیو جدید روز شنبه مدعی شده که بیماری پوتین در حال پیشرفت است.

پوتین قدرت را واگذار می‌کند؛ ماجرای جراحی سرطان او چیست؟
گفتگوی پوتین با سرگئی شویگو

پوتین 70 ساله، اخیرا ظاهر و رفتارهای غیر معمولی در انظار عمومی داشته که سوالاتی را درباره موضوع بیماری او مطرح کرده است. شایعات حاکی از آن هستند که او به بیماری سرطان و چند بیماری جدی دیگر، از جمله پارکینسون مبتلاست.

مشکلات سلامتی پوتین در حساس‌ترین برهه زمانی رخ داده است؛ چراکه او جنگی را بر علیه اوکراین به راه انداخته که تقریبا چهار ماه از آن می‌گذرد. روسیه در پی این جنگ، خساراتی را متحمل شده است.

در ویدیوی منتشر شده در کانال تلگرامی، ادعا شده بود که پاتروشف یک گفتگوی دو ساعته صمیمی با پوتین داشته است. راوی این ویدیو تلگرامی می‌گوید که ما می‌دانیم پوتین در پیامی به پاتروشف گفته است که او را تنها متحد و دوست مورد اعتماد خود در دولت می‌داند. در ادامه این حرف‌ها، ایده واگذاری قدرت پوتین مطرح شد. پوتین گفته است که اگر وضعیت سلامتی او بدتر شود، کنترل واقعی کشور به‌طور موقت به دست پاتروشف می‌افتد.

راوی این ویدیو در اواخر اسفند ماه مدعی شده بود که پزشک‌ها به پوتین توصیه کرده بودند که اواخر آوریل (اوایل اردیبهشت) جراحی را انجام دهد؛ اما این اتفاق رخ نداده است.

این کانال تلگرامی تقریبا از پاییز 2020 تا به‌حال، اطلاعاتی را درباره بیماری سرطان پوتین منتشر کرده و مدعی شده که «دیکتاتور روسیه» از سرطان روده رنج می‌برد.

شایعات جدید درباره وضعیت سلامتی پوتین از ماه گذشته تاکنون، دوباره سر زبان‌ها افتاده است. ماه گذشته، زمانی که او با وزیر دفاع، سرگئی شویگو گفتگو می‌کرد،‌ وضعیت جسمی مناسبی نداشت و با استرس، گوشه میز را گرفته بود.

کرملین همواره این موضوع و مشکلات بیماری پوتین را رد کرده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد واگذاری قدرت پوتین و بیماری او چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت با تکراتو در میان بگذارید.

منبع: nypost

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (1 نظر)

    دیکتاتور خونخوار فکر اینجاشو نکرده بود

    پاسخ