فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

استنلی دراکن میلر: بیت کوین در شرایط تورمی بهتر از طلاست؛ اما چرا؟

به عقیده استنلی دراکن میلر، سرمایه‌گذار و میلیاردر معروف، بیت کوین در بازارهای تورمی عملکرد بهتری نسبت به طلا دارد. رئیس سابق شرکت سرمایه‌گذاری Duquesne Capital در پنل کنفرانس Sohn به این نکته اشاره کرد که بازارهای مالی دو مسیر را پیش روی خود دارند.

به عقیده دراکن میلر، سیاست‌گذاران به اتخاذ سیاست‌های پولی سست باز می‌گردند و یا به مسیر فعلی خود برای ایجاد یک محیط نزولی ادامه خواهند داد. در صورت اتخاذ سیاست‌های پولی جدید بازار صعودی تورمی را شاهد خواهیم بود. در صورت بازگشت به روند نزولی نیز تقاضا در تلاش برای مهار تورم کاهش خواهد یافت.

نظر استنلی دراکن میلر درباره بیت کوین و طلا

استنلی دراکن میلر در ادامه صحبت‌های خود گفت: در صورتی که سیاست‌های پولی غیرمسئولانه‌ای در آینده داشته باشیم و تورم نیز صعودی باشد، بهترین کار ممکن سرمایه‌گذاری بر روی بیت کوین است. اگر دارایی‌ها در مرحله کاهشی باشند نیز خرید طلا منطقیست.

استنلی دراکن میلر: بیت کوین در شرایط تورمی بهتر از طلاست؛ اما چرا؟

میلیاردر معروف به این نکته اشاره کرد که 85 درصد از استراتژی‌ها بر اساس رفتارهای مشاهده شده در بازار تنظیم می‌شوند و 15 درصد دیگر نیز بر اساس نوع سرمایه‌گذاری شخص سرمایه‌گذار مشخص خواهد شد. سرمایه‌گذاران نوع FAANG اگر به تورم اعتقاد داشتند و جوان‌تر بودند، بیت کوین را انتخاب می‌کردند. افراد مسنی که قصد تخریب دنیا به صورت مخفیانه دارند نیز طلا را تصاحب خواهند کرد. بیت کوین در زمان نگارش این مقاله 21187 دلار معامله می‌شود. بزرگترین رمزارزهای دنیا از لحاظ مارکت کپ نیز در 24 ساعت گذشته 19 درصد سقوط کردند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره ترجیح بیت کوین به طلا توسط  استنلی دراکن میلر چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با تکراتو و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: dailyhodl

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر