coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

خودکشی مرد بازنشسته در تبریز ؛ ماجرای ویدیوی پخش شده چیست؟

اخیرا ویدیویی در صفحات مجازی در حال پخش شدن است که به خودکشی مرد بازنشسته در تبریز معروف است و این سوال را پدید آورده که آیا این ویدیو جعلی است؟

در فضای مجازی کلیپی از یک مرد میانسال در حال انتشار است که به وسط خیابان آمده و ناگهان خود را در زیر یک اتوبوس پرت می‌کند و اقدام به خودکشی می‌نماید. در ادامه‌ی ویدیو نیز اتوبوس او را زیر می‌گیرد. شرح این ویدیو در صفحات مجازی با عنوان خودکشی مرد بازنشسته در تبریز نوشته شده است و باعث ناراحتی بسیاری از هم‌وطنان شد. دیدن چنین صحنه‌های دلخراشی اصلا خوشایند نیست و باعث تحریک اضطراب درونی می‌شود. اما آیا این ویدیو واقعیت دارد؟

خودکشی مرد بازنشسته در تبریز واقعیت یا دروغ؟

عموم منتشرکنندگان این ویدیو در توضیح آن می‌نویسند که این مرد بازنشسته بوده و این اتفاق در تبریز رخ داده است. اما در بررسی و دقت بیشتر در ویدیو، متوجه می‌شویم که پلاک‌های خودروهای در ویدیو ایرانی نیستند. بله این ویدیو نه در تبریز و نه در زمان حاضر اتفاق افتاده است.

خودکشی مرد بازنشسته در تبریز واقعیت یا دروغ؟

این ویدیو برای نخستین بار در سال 2017 در شبکه اجتماعی ردیت منتشر شده و مربوط به خودکشی مرد بازنشسته در تبریز نیست. اگرچه در روزهای گذشته با افزایش تورم عرصه‌ی زندگی برای بازنشستگان عزیز نیر تنگ شده است اما خودکشی راه حل خوبی نیست.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد این دست ویدیوهای جعلی مانند خودکشی مرد بازنشسته در تبریز چیست؟ لطفا نظرت خود را در بخش کامنت با تکراتو و سایر کاربران در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر