کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

کشف حجاب افسانه بایگان با انتشار تصویری حنجالی [+عکس]

کشف حجاب افسانه بایگان با انتشار تصویری حنجالی در رسانه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بازتاب گسترده ای داشته است. در ادامه با این مطلب همراه باشید تا بیشتر این موضوع را بررسی کنیم.

افسانه بایگان، بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکسی تازه در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نشان از کشف حجابش داد که موجی از واکنش‌ها را به دنبال داشت. افسانه بایگان ، بازیگر مشهور سینما و تلویزیون با انتشار تصویری بی حجاب از خود در اینستاگرامش خبرساز شده است.

آرون گروپس

کشف حجاب افسانه بایگان با انتشار تصویری حنجالی [+عکس]

افسانه بایگان، بازیگر سینما و تلویزیون عکسی بدون حجاب در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد که موجی از واکنش ها را به دنبال داشت. این بازیگر به مناسبت تولد پسرش، عکسی از خود در کنار او و عروسش منتشر کرده است. بایگان اما در این عکس حجاب بر سر ندارد و همین موضوع تعجب کاربران را برانگیخته است.

بایگان در سال ۹۸ هم با پوشش خود در اختتامیه ی جشنواره جهانی فیلم فجر خبرساز شده بود. خانم بایگان عکس زیر را منتشر کرد و نوشت:

عزیزدلم،عشقم ،یگانه یادگار عمرم،شازده کوچولوی مسافرم

سالگشت سفرت به زمین مبارکمون باشه

الهی که در پناه مهر حضرت دوست و لطف مولا ،دست در دست فاطمه جان عزیزمون

سلامت و موفق و سربلند باشی و رهرو راه نور و دلیار روشنایی

راه روشن جانا

کشف حجاب افسانه بایگان با انتشار تصویری حنجالی [+عکس]

افسانه بایگان در سال ۵۱ زمانی که ۱۱ سال داشت، به واسطه ی یکی از آشناهای خود در فیلم کوتاه «بوق» به کارگردانی علی علیزاده بازی کرد. در سال ۵۵ در ۱۵ سالگی به تشویق مادرش در مسابقه دختر شایسته ایران شرکت کرد و موفق به کسب مقام دوم این مسابقه شد.

واکنش افسانه بایگان

افسانه بایگان، بازیگر سینما و تلویزیون که اخیرا با انتشار عکسی در صفحه شخصی اینستاگرامش، به نوعی شایعات مربوط به کشف حجابش را داغ کرده بود، حالا با انتشار تصویری با حجاب کامل، تلویحا به جنجال‌های اخیر واکنش نشان داده است.

بیشتر بخوانید:

.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (6 نظر)

  ما مردم ایران باید خجالت بکشیم که یک عمر امثال افسانه بایگان ۶۰ ساله سلبریتی مان بود وحالا با سنی ۶۰ ساله لخت وشورتی وقرتی شده پدر ومادرت الان بهت مینازند یا نفرینت میکنن .پیرزن ۶۰ ساله الحق که تف کمته بنظرمن مرگ هم کمته بیش شرف اگه گذشته پاکی داشتی الان دنبال سجاده ومهر وتسبیح ذکر یا فاطمه بودی نه کندن شلوار وروسری .اخخخخ حالم بهم میخوره بوالله .

  پاسخ

  گر می نخوری طعنه نزن مستان را …

  … صد لقمه خوری که می غلام است آنرا

  پاسخ

  اگر مدعی هستیم ، اولین شرط آن انسان بودن است . دست از قضاوت دیگران برداریم، ایمان به تسبیح و سجاده نیست ، دیگران را با زخم زبان نیازاریم . شاید روزی نوبت ما برسد که مورد طعن دیگران قرار بگیریم .

  پاسخ

  موافقم👍👍👍

  پاسخ

  لعنت خدا بر زنانی که با آبروی زن ایرانی که سراسر عفت و پاکی است اینطور بازی می‌کند مگر تومسلمان و پیرو دختر پیامبر خدا نیستی که این کار ها را میکنی نفرین خدا و بندگانش بر تو و امسال تو که از انسانیت بویی نبرده ای

  پاسخ

  عجیبه که حرص می خورید
  اینا بازیگرند
  چیزی به جز بازی کردن ندارند
  ی روز زندگی رو خوب بازی می کنند ی روز هم بدبختی
  ی روز خوشبختی
  و ی روز هم
  مرگ

  ماییم که با دیدنشون
  اونا رو زنده نگه داشتیم

  همیشه دنبال
  دیده شدن هستند
  به هر بازی که بتونند انجام بدند

  پاسخ