;
coinex

واکنش یحیی گل محمدی به صحبت‌های حسن عباسی ؛ آخرین بارش باشد که غلط اضافه می کند!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار با تراکتورسازی تبریز نسبت به صحبت‌های حس عباسی واکنش نشان داده است. اما واکنش یحیی گل محمدی به صحبت‌های حسن عباسی چه بود؟

سرمربی پرسپولیس در واکنش به اظهارات حسن عباسی درباره پوشش بانوان فوتبالیست‌ها که بسیار خبرساز شده بود گفته: «باید در مورد این آدم معلوم الحال صحبت کنم که در مورد پوشش همسر من صحبت کرده است. ایشان در جایگاهی نیست که بخواهد غلط اضافه بکند و در مورد این مسائل صحبت کند. آخرین بارش باشد که در مورد فوتبالیست‌ها و همسران آنها صحبت می‌کند».

بیشتر بخوانید: علت دستگیری فائزه هاشمی چه بود؟ [+رسانه های دیگر چه می‌گویند]

واکنش یحیی گل محمدی به صحبت‌های حسن عباسی

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از اقتصاد آنلاین، تیم فوتبال پرسپولیس فردا از ساعت 17:30 در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی به مصاف تراکتورسازی تبریز می‌رود. یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از این دیدار گفت: «در مورد بازی حرف خاصی ندارم چرا که این روزها حال دل خوبی نداریم». وی ادامه داد:

در شرایطی که مردم به خاطر اتفاقات اخیر ناراحت هستند، حرف زدن در مورد فوتبال و مسابقه نمی‌تواند چیزی را تغییر دهد. بازی بدون تماشاگر است و در روزهایی هستیم که اکثر مردم به خاطر اتفاقات اخیر ناراحت هستند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد:

تنها هدف مان این است که بتوانیم در دیدار برابر تراکتور خوب بازی کنیم تا با کسب یک پیروزی مهم حال دل مردم را خوب کنیم.

واکنش یحیی گل محمدی به صحبت‌های حسن عباسی ؛ آخرین بارش باشد که غلط اضافه می کند!
واکنش یحیی گل محمدی به صحبت‌های حسن عباسی

یحیی گل محمدی ادامه داد: «ما عزادار جان باختن عزیزانمان هستیم. چه نیروهای پلیسی و چه جوانانی که در اتفاقات اخیر جان دادند. همه اینها بچه‌های ایران و بچه های این آب و خاک هستند. در این شرایط صحبت کردن در مورد فوتبال هیچ اهمیتی ندارد».

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: «امیدواریم این مسائل و اتفاقات هر چه سریعتر تمام شود تا بتوانیم به روزها و حالت عادی زندگی برگردیم». وی در مورد محرومیتی که از سوی کمیته انضباطی برای بدون تماشاگر برگزار شدن این بازی گرفته شده است گفت:

مدیریت باشگاه باید در این مورد صحبت کند اما هیچکس متوجه نشد که چرا این رای را دادند. ما در تبریز تماشاگر نداشتیم و اتفاقی از سوی تماشاگران ما رخ نداد اما نمی‌دانم چرا حکم علیه ما شد.

وی در پایان بار دیگر در اشاره به حسن عباسی تاکید کرد: «این آقا باید حواسش جمع باشد. اگر بخواهد یک بار دیگر در مورد فوتبالیست‌ها صحبت کند اتفاقات بدی برایش رخ خواهد داد. به خاطر همین از او می‌خواهم که دیگر از این غلط‌ها نکند».

بیشتر بخوانید: 

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر