کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

گوگل با آپدیت جدید موتور جستجو به استقبال جام جهانی 2022 رفت!

با آپدیت جدید موتور جستجو ، گوگل به استقبال جام جهانی 2022 قطر رفت. از این پس تمامی اتفاقات مربوط به جام جهانی را از صفحه گوگل دنبال کنید.

آپدیت جدید موتور جستجو گوگل جهت اطلاع‌رسانی از موضوعات و اخبار مربوط به جام جهانی، از نتیجه رقابت‌ها گرفته تا دیگر اخبار مربوطه منتشر شد. کاربران می‌توانند با ضربه‌زدن روی نماد زنگوله در گوشه‌ی سمت‌ راست بالای صفحه‌، اعلان‌های مرتبط با تیم‌های خاص را دنبال و تیم‌های دلخواهشان را انتخاب کنند.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

بیشتر بخوانید: پیش بینی قهرمان جام جهانی فوتبال قطر با بازی فیفا 23

آپدیت جدید موتور جستجو گوگل با تم جام جهانی 2022 قطر

آپدیت جدید موتور جستجو گوگل به‌ شما کمک می‌کند از ۲۰ نوامبر تا ۱۸ دسامبر (۲۹ آبان تا ۲۷ آذر ۱۴۰۱)، همه‌ی وقایع مرتبط با جام‌ جهانی فوتبال را دنبال کنید. اگر عبارت World Cup را در گوگل جست‌وجو کنید، بخشی اختصاصی در بالای نتایج به‌ شما نشان داده خواهد شد که فهرست مسابقات آینده به‌همراه تاریخ و زمان برگزاری آن‌ها را ارائه می‌دهد.

کاربران می‌توانند با ضربه‌زدن روی نماد زنگوله در گوشه‌ی سمت‌ راست بالای صفحه‌، اعلان‌های مرتبط با تیم‌های خاص را دنبال و تیم‌های دلخواهشان را انتخاب کنند. همچنین، با ضربه‌زدن روی مسابقه‌ای که قصد دارید آن را دنبال کنید، امتیازات و اطلاعات آن را به‌طور لحظه‌ای می‌توانید ببینید.

آپدیت جدید موتور جستجو
آپدیت جدید موتور جستجو

به‌گزارش انگجت، اعلان‌های مربوط به بازی‌های جام‌جهانی در جست‌وجوگر گوگل برای دسکتاپ دردسترس نیست؛ اما پنل اختصاصی گوگل برای مسابقات مذکور، آمارهای دقیقی دراختیار کاربران قرار می‌دهد. با شروع بازی‌ها، می‌توانید ویدئوهای خلاصه‌شده‌ی فیفا پلاس را مستقیماً روی صفحه‌ی جست‌وجو تماشا کنید. علاوه‌براین، با هواداران یک تیم یا مقابل آن‌ها در یک بازی چندنفره‌ی مجازی می‌توانید شرکت کنید.

همچنین، گوگل در حال راه‌اندازی برچسبی برای مشاغل است که در یافتن مکان نمایش بازی‌ها به آن‌ها کمک می‌کند. برای این‌ منظور، باید عبارت Where to watch the cup world near me را برای مسابقات آینده در این جست‌وجوگر اینترنتی تایپ کنید. اگر از دستگاه‌های مجهز به سیستم‌عامل WearOS استفاده می‌کنید، امکان تعیین یادآورها برای مسابقات نیز دردسترس شما است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره آپدیت جدید موتور جستجو گوگل برای جام جهانی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید و اخبار فناوری را با ما دنبال کنید.ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر