coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

پرداخت وام 400 میلیونی مسکن ؛ شرایط و مشمولین طرح

بانک مسکن ساعاتی پیش از افزایش سقف فردی وام خرید و ساخت مسکن خبر داد و در نتیجه حالا پرداخت وام 400 میلیونی مسکن آغاز شده است.

بانک مسکن با اعلام افزایش سقف وام خرید و ساخت مسکن ایثارگران اعلام کرده که از اوایل مهر ماه سال جاری، هیئت وزیران افزایش سقف وام مسکن ایثارگران را تصویب کرده است.

بیشتر بخوانید: جزئیات وام 200 میلیونی مسکن روستایی اعلام شد ؛ این شهرها نیز وام مسکن دریافت می‌کنند

پرداخت وام 400 میلیونی مسکن

بنابر اعلام بانک مسکن، سقف تسهیلات اعطایی ایثارگران به ازای هر واحد مسکونی در شهرهایی با جمعیت بیش از یک میلیون نفر 400 میلیون تومان، در مراکز استان‌ها 400 میلیون، در سایر شهرستانها 300 میلیون و ر روستاها 250 میلیون تومان است.

بر این اساس، متقاضیانی که معرفی نامه صادره آن‌ها پیش از افزایش این تسهیلات ارائه و به ثبت رسیده باشد و قرارداد تسهیلاتی‌شان در دفترخانه ثبت نشده باشد، در صورت ارائه معرفی‌نامه جدید از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران می‌توانند از سقف تسهیلات ابلاغی جدید بهره‌مند شوند.

پرداخت وام 400 میلیونی مسکن ؛ شرایط و مشمولین طرح

به گزارش تسنیم، هیئت وزیران در جلسه مورخ ۶ مهر ۱۴۰۱، در اجرای مواد قانونی مندرج در قانون برنامه ششم توسعه و قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (۲) (ماده «۳» مکرر اصلاحی قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران)، با افزایش سقف تسهیلات مسکن ایثارگران در سال ۱۴۰۱ موافقت کرد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص پرداخت وام 400 میلیونی مسکن چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر