فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

اعضای جدید هیئت مدیره همراه اول معرفی شدند

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، روز گذشته و طی مراسمی در برج همراه، اعضای جدید هیئت مدیره همراه اول معرفی شدند.

روز گذشته 13 آذر 1401 و در مراسمی در برج همراه، مراسم معارفه اعضای هیئت مدیره همراه اول رسما برگزار شد.

کریپتال گلوبال

بیشتر بخوانید:سخنگوی دولت از رشد 25 درصدی شبکه ملی اطلاعات خبر داد

اعضای جدید هیئت مدیره همراه اول

مارکلایی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد فیزیک از دانشگاه صنعتی شریف است و دکترای حرفه‌ای DBA از دانشگاه شهید بهشتی دارد. وی سوابقی همچون «معاون خدمات مشتریان همراه اول»، «عضو هیئت‌مدیره هلدینگ مبین ایران»، «مدیر SBU سلامت هوشمند فناپ»، «مدیرعامل شرکت اتیک پارس شرکت فناپ» و «معاون برنامه‌ریزی و توسعه مرکز فناوری اطلاعات وزارت بهداشت» را در کارنامه خود دارد.

اعضای جدید هیئت مدیره همراه اول معرفی شدند

میرزاپور نیز در حال حاضر «مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور راهبردی و بین‌الملل» است و سوابقی چون «قائم مقام پژوهشکده سیاستگذاری علم، فناوری و صنعت دانشگاه صنعتی شریف» و «رئیس کارگروه داده و حکمرانی ستاد هوشمند‌سازی و اقتصاد دیجیتال معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری»، بنیان‌گذاری و مدیریت نهادهایی چون «آزمایشگاه داده و حکمرانی» در کارنامه‌اش به چشم می‌خورد.

او پیش از این عضو صاحب‌نظر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات بود، اما با توجه به سمت جدیدش در همراه اول تصمیم به استعفا گرفت. علت آن نیز عدم شکل‌گیری تضاد منافع در آینده مطرح شده است. روز گذشته نیز «عیسی زارع‌پور»، وزیر ارتباطات و رئیس کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات به‌منظور پرهیز از تعارض احتمالی منافع اپراتورها با مأموریت‌های کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، با درخواست میرزاپور برای خروج از عضویت در این کمیسیون موافقت کرد. گفتنی است این دو، جایگزین «بابک تراکمه» و «مجید صدری»، اعضای پیشین هیئت‌مدیره همراه اول شدند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره اعضای جدید هیئت مدیره همراه اول چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو به اشتراک بگذارید و اخبار فناوری را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر