;
coinex

توالت فرنگی هوشمند کوهلر نومی با برچسب قیمت 11.500 دلاری رونمایی شد [+قابلیت‌ها و امکانات]

توالت فرنگی هوشمند کوهلر نومی با قیمت 500 میلیون تومانی رونمایی شد. این توالت عجیب از دستیار صوتی هوشمند آمازون ملقب به “الکسا” استفاده می‌کند.

توالت فرنگی هوشمند کوهلر نومی از سری طرح‌های خانه هوشمند با قیمت 11.550 دلار معرفی شد. این توالت هوشمند برای تعامل از دستیار صوتی هوشمند الکسا آمازون استفاده می‌کند و می‌تواند کارهایی انجام دهد که بسیار عجیب به‌نظر می‌رسد.

از جمله ویژگی‌های این محصول شگفت‌انگیز می‌توان‌به نور LED، اسپیکر، نشیمن مجهز به گرمکن، شستشوی خودکار، خشک‌کننده هوا و همچنین بسته شدن درب توالت به صورت خودکار اشاره کرد.

بیشتر بخوانید: درک دلیل احساسات زنانه با حلقه هوشمند Evie

توالت فرنگی هوشمند کوهلر نومی معرفی شد

ده‌ها سال قبل شاید توالت فرنگی هوشمند مفهومی بیشتر خنده‌دار بود، اما حالا به‌اقتضاء زمانه توالت‌ها هم متحول شده‌اند! Kohler Numi 2.0 نام توالت هوشمندی است که از دستیار هوشمند آمازون با نام الکسا، چراغ‌های LED و اسپیکر بهره می‌برد. این توالت که پیش‌تر طی نمایشگاه CES 2019 رسماً معرفی شده بود، 11,500 دلار قیمت دارد. با نرخ کنونی دلار در ایران، قیمت این توالت به 460 میلیون تومان می‌رسد.

توالت فرنگی هوشمند کوهلر نومی معرفی شد

امکانات توالت فرنگی هوشمند کوهلر نومی

این توالت هوشمند از امکانات لوکس متعددی برخوردار است که امکان کنترل آن‌ها با ریموت دستی یا برنامه Kohler Konnect وجود دارد. از جمله این امکانات می‌توان به کاسه با قابلیت شستشوی عقب و جلو، کنترل دما و فشار، پاکسازی با نور فرابنفش و کاسه‌ای جهت به‌حداقل رساندن فضولات اشاره کرد. البته این پایان لیست قابلیت‌های این توالت نیست و نشیمن گرمکن، شستشو و بوگیری خودکار و خشک‌کننده هوا بقیه موارد لازم به ذکرند. Kohler Numi 2.0 ضمناً درب خودکار و سیفون پشتیبان اضطراری دارد.

توالت فرنگی هوشمند کوهلر نومی معرفی شد

داخل توالت فرنگی هوشمند کوهلر نومی سیستم الکسا به‌کار رفته است تا فرد بتواند در حال استفاده از آن، از قابلیت‌های این دستیار هوشمند آمازون بهره بگیرد. این توالت حتی دیگر جای نگرانی بابت فراموشی بستن درب باقی نمی‌گذارد و درب آن به‌صورت خودکار باز و بسته می‌شود. در یک کلام باید گفت این محصول برای کسانی است که حتی می‌خواهند توالتشان مجهز به فناوری‌های روز باشد! توالت اسمارت Kohler Numi 2.0 به توزیع‌کنندگان عرضه شده است و طی چند روز آتی مستقیماً برای فروش به دست عموم می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره توالت فرنگی هوشمند کوهلر نومی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر