;
coinex

گربه 97 میلیارد دلاری تیلور سوئیفت از جمله گرانترین حیوانات خانگی جهان است!

بنابر جدیدترین بررسی در خصوص گرانترین حیوانات خانگی جهان مشخص شده که گربه 97 میلیارد دلاری تیلور سوئیفت خواننده آمریکایی در جایگاه سوم است.

یک گزارش جدید در بررسی و معرفی ارزشمندترین حیوانات خانگی جهان ارزش گربه معروف تیلور سوئیفت را 97 میلیارد دلار تخمین شده که آن را در جایگاه سوم گرانترین حیوانات خانگی در دنیا قرار می‌دهد.

بیشتر بخوانید: برند موبایل هانده ارچل چیست؟ + [تصاویر تلفن همراه گران قیمت بازیگر ترک]

گربه 97 میلیارد دلاری تیلور سوئیفت

نام گربه تیلور سوئیف با الهام از یکی از شخصیت‌های سریال نظم و قانون، اولیویا بنسون نامگذاری شده است. این گربه از نژاد اسکاتیش است و حالا در لیست گرانترین حیوانات خانگی جهان جایگاه سوم را دارد.

ارزش خالص این حیوان خانگی با کمک داده‌های اینستاگرام محاسبه شده است. این داده‌ها میزان درآمد این گربه در هر پست اینستاگرام و تعداد لایک‌های او را تخمین زده‌ است.

گربه 97 میلیارد دلاری تیلور سوئیفت از جمله گرانترین حیوانات خانگی جهان است!
گربه تیلور سوئیفت

این گربه ثروت خود را با بازی در موزیک ویدیوهای صاحبش بدست آورده است. او همچنین تولیدی لباسی به نام خودش دارد و در چندین تبلیغ تلوزیونی نقش‌آفرینی کرده است.

تیلور سویفت 33 ساله صاحب 3 گربه است. اولیویا دومین گربه این خواننده است. به گزارش وقت صبح تیلور این گربه را در سال 2014 به سرپرستی گرفت. اولیویا از آن سال جایگاهی ویژه در میان طرفداران این خواننده پیدا کرده است.

گفتنی است عکس‌ها و ویدیوهای اولیویا همیشه با استقبال شدید طرفداران تیلور روبه‌رو می‌شوند. با این حال اولیویا تنها یک چهره در فضای مجازی نیست. او برای بدست آوردن ثروتش تلاش کرده است! او در دو موزیک ویدیو تیلور و همچنین مستند این خواننده هم ایفای نقش کرده است.

گربه 97 میلیارد دلاری تیلور سوئیفت از جمله گرانترین حیوانات خانگی جهان است!
گربه 97 میلیارد دلاری تیلور سوئیفت

او به تازگی در تبلیغات متفاوتی نیز دیده شده است و در مغازه آنلاین تیلور وسایل اختصاصی  به نام خودش دارد. اولیویا و دیگر گربه‌های تیلور سوئیفت همراه او در خانه دو طبقه‌ای در نشویل و در عمارت‌های تیلور در رود آیلند و بورلی هیلز زندگی می‌کنند. آن‌ها برای جابه‌جایی از یک خانه به خانه دیگر در جت شخصی 40 میلیون دلاری تیلور سوئیفت پرواز می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (2 نظر)

    شخصی که در بورلی هیلز زندگی می کند ، از مشکلات مردم آگاهی ندارد .
    به درک که گربه اش چند میلیارد دلار می ارزد .

    پاسخ