coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

موتورسیلکت‌های برقی کرمان موتور به زودی روانه بازار می‌شوند

موتورسیلکت‌های برقی کرمان موتور در دو رنگ قرمز و آبی به‌زودی سر از بازار درمی‌آورند. این موتور توسط شرکت کرمان باتری در حال توسعه است.

شرکت کرمان باتری که زیرمجموعه شرکت بزرگ «کرمان موتور» محسوب می‌شود به‌زودی دو مدل موتورسیکلت جذاب روانه بازار خواهد کرد. گفته می‌شود ساخت و تولید موتورسیلکت‌های برقی کرمان موتور از اردیبهشت سال 1402 آغاز خواهد شد. کرمان باتری از سال 1397 به گروه صنعتی کرمان موتور اضافه شد و کار خود را در مساحتی ۱۶ هزار متر مربعی در شهر کرمان آغاز کرد.

بیشتر بخوانید: کاهش چشمگیر آلودگی هوای تهران در صورت استفاده از موتورهای برقی

موتورسیلکت‌های برقی کرمان موتور در شرف ورود به بازار

اگر این روزها سری به شوروم مرکزی شرکت کرمان موتور واقع در کیلومتر شانزده جاده مخصوص بزنید، دو موتورسیکلت با رنگ های قرمز و آبی توجه شما را به خود جلب خواهند کرد؛ موتورسیکلت هایی که قرار است به زودی توسط کرمان باتری به تولید برسند.

طبق شنیده‌های خبرنگار پایگاه خبری اسب بخار، شرکت کرمان باتری قصد دارد از اردیبهشت سال آینده تولید دو مدل موتورسیکلت برقی را آغاز کند. این دو مدل هم اکنون در شوروم مرکزی کرمان موتور به نمایش عمومی درآمده‌اند و با رنگ‌های براق و متضاد، حسابی نگاه‌ها را به سوی خود جلب می‌کنند.

موتورسیلکت‌های برقی کرمان موتور در شرف ورود به بازار

کار را با نسخه جذاب‌تر و قرمزرنگ آغاز می‌کنیم. در ابتدا لازم است بدانید که هر دوی این موتورسیکلت‌ها هفته آینده نام گذاری می‌شوند، اما در بیلبورد تبلیغاتی آن‌ها، که اطلاعات فنی‌شان نیز ذکر شده است، نام K10 برای نسخه قرمز و اسپرت و نام B2 برای اسکوتر آبی رنگ استفاده شده است.

موتورسیکلت K10 در بخش فنی از باتری ۸۰ آمپر ساعتی بهره‌مند است و حداکثر سرعت آن هم ۱۲۵ کیلومتر بر ساعت اعلام شده است. چنانچه با حداکثر سرعت این موتورسیکلت حرکت نمایید، مسافت قابل پیمایشی معادل با ۱۰۰ تا ۱۲۰ کیلومتر را در اختیارتان قرار خواهد داد، اما اگر صبورتر باشید و سرعت خود را روی ۶۰ کیلومتر بر ساعت تنظیم نمایید، مسافتی معادل با ۱۴۰ کیلومتر را با یک بار شارژ خواهید پیمود. مدت زمان شارژ K10 برابر با ۴ تا ۶ ساعت و بیشینه وزن قابل تحملش هم ۲۰۰ کیلوگرم اعلام شده است.

از جمله امکانات و ویژگی‌های موتور سیکلت K10 می‌توان به کروز کنترل، شارژر USB، جک کناری الکتریکی، کلاستر فول دیجیتالی، بلوتوث، ترمز عقب و جلو دیسکی و… اشاره کرد.

موتورسیلکت‌های برقی کرمان موتور در شرف ورود به بازار

اسکوتر برقی و اقتصادی کرمان باتری با نام فعلی B2 از یک موتور برقی ۸۰۰ وات بهره می‌گیرد و ۳ دنده دارد. وزن خالص ۷۰ کیلوگرمی، تحمل بیشینه وزن ۱۸۰ کیلوگرم، مدت زمان شارژ ۴ تا ۶ ساعتی، بیشینه سرعت ۶۰ کیلومتر بر ساعت و حداکثر مسافت قابل پیمایش معادل با ۸۰ کیلومتر از ویژگی‌های فنی این اسکوتر به شمار می‌آیند.

از جمله امکانات و ویژگی‌های اسکوتر B2 می‌توان به کروز کنترل، شارژر USB، جک کناری الکتریکی، کلاستر دیجیتالی، بلوتوث، ترمز جلو دیسکی، ترمز عقب درام، تعلیق هیدرولیک و… اشاره کرد.

موتورسیلکت‌های برقی کرمان موتور در شرف ورود به بازار

همان طور که در ابتدای این مطلب اشاره شد، کرمان باتری قصد دارد این دو محصول جدید را از اردیبهشت سال ۱۴۰۲ به تولید رساند و طبق گفته مسئولان شرکت، احتمالاً در زمان تولید شاهد نصب آپشن‌های بیش‌تری برای این دو موتورسیکلت خواهیم بود و نام آن‌ها نیز از K10 و B2 به نام‌هایی جدید و جذاب‌تر تغییر خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره موتورسیلکت‌های برقی کرمان موتور چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو به اشتراک بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر